Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

A jak reszta sprzętu - procek i zasilacz szczególnie ?

 

Nowa czy może być używana ?

 

Z nówek to szukaj R7 265 2GB w tej cenie , z używek możesz dostać pokoparkowe R9 270/270X w tej cenie , karty z reguły mają jeszcze gwarancję , często jeszcze długo trwa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie lepszym wyborem jest R7 260X aka HD7790 , bo to te same karty np. Asus R7 260X 1GB DDR5 DC2 za 429 zł w morele.net .

 

Albo używany GTX650Ti Boost 2GB od Palita za 400 zł , ma jeszcze 10 m-cy gwarancji a jest sporo szybszy niż R7 260X czy GTX750 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Padła mi karta Radeon HD5850,poszukuję czegoś na jej miejsce tak do 300-400 zł Czy ten palit z górnego postu będzie ok ?Czy coś innego ?

 

Reszta gratów:Zasilacz Chieftec CFT 650 W, płyta msi p35 neo2, proc Q6600.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX650Ti Boost już nie ma , aukcja została zakończona a innych kart na allegro nie widzę .

 

Z używek szukaj HD7770 lub GTX460 1GB - GTX-a można dostać za 250 zł .

 

Z nówek ww. Asus R7 260X 1GB - dobra karta w tej cenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ~500 zł można dorwać pokoparkowe używki R9 270/270X , karty są jeszcze na gwarancji i to dość długiej - czasami ponad 2 lata .

 

Jedyny minus to taki że karty były katowane ( praca 24h/7dni ) przy kopaniu BTC czy innych kryptowalut .

 

Warto do nich dołożyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Poszukuję karty graficznej używanej do najlepiej 250zł. Wiem, cudów nie będzie, ale w żadne cuda nie gram.

 

Komp z sygnatury. ( dodam tylko, że mam Cooler Master G550M, który czeka na zamontowanie).

 

Wstępnie GYX 550ti. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie tą padakę , za ~250 zł można dostać GTX460 1GB np. Gigabyte GTX460 1GB za 220 zł

Dziękuję

reyden na Ciebie zawsze można liczyć.

 

A procek nie ograniczy tej karty?

 

Do tego mam jeszcze jedno pytanie. Uda się zasilić kompa z tą kartą zasiaczem  fsp300-60ght?

Coller Mastera mam u siebie " na wsi", i tam też docelowo będzie ten PC. Jednak na chwilę obecna musiałem wyjechać i zabrałem PCta ze sobą.

Edytowane przez keyser2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie o karty graficzne a konkretnie chodzi mi o ceny jakie waszym zdaniem mogą wyskoczyć Asusa GTX 760 DirectCU II po premierze nowych kart.Mówi się o spadku cen wiec jestem ciekaw ile odzyskam $ na sprzedaży jeśli w ogóle takowa się opłaci. 

Myślę nad zmiana na Asus GTX 780 a może i GTX 780Ti  wszystko kwestia cen.Teraz wyjdą nowe karty wiec może jeszcze warto poczekać,co myślicie na ten temat?Z góry dzięki za odpowiedz;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,mam pytanie o karty graficzne a konkretnie chodzi mi o ceny jakie waszym zdaniem mogą wyskoczyć Asusa GTX 760 DirectCU II po premierze nowych kart.Mówi się o spadku cen wiec jestem ciekaw ile odzyskam $ na sprzedaży jeśli w ogóle takowa się opłaci. 

Myślę nad zmiana na Asus GTX 780 a może i GTX 780Ti  wszystko kwestia cen.Teraz wyjdą nowe karty wiec może jeszcze warto poczekać,co myślicie na ten temat?Z góry dzięki za odpowiedz;)

 

 

 

Mogę tyle tylko napisać (pamiętając poprzednie lata) że ceny nie spadną od razu. Może to byc jedynie 50 zł po 2 miesiącach. Ceny nowych GTX'ów będą sie na początku trzymać, a póki one nie spadną to nie spadną również ceny serii 7xx. Bo gdyby taki GTX 760 spadł do ceny 700 zł to nikt by nie kupował 860 tylko brał 760.  Ale to tylko w teorii, bo nie wiadomo też jak zachowa się AMD. Podejrzewam że odpowie obniżką cen i to może u nich powinno się szukać okazji. Nvidia lubi trzymać ceny nawet jak AMD robi obniżki.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam karty graficznej w okolicach 600zl +/- 100zl. Nie wymagam od niej zbyt wiele, w gry gram sporadycznie, jednak regularnie w fife, takze chce chociaz w 3 nowe fify spokojnie pograc na tej karcie  :) aktualnie tego nie wykorzystuje, ale mozliwe, ze w niedalekiej przyszlosci zaczne pisac coś z wykorzystaniem CUDA  :) Ktoras z konstrukcji GTX660 byscie polecili? a moze cos innego? alternatywa ze strony radeona to tylko 270 ? 

 

procesor to i5 4590,

plyta asrock pro4 H97,

zasilacz Zasilacz SilentiumPC Vero L1 500W 80Plus - VL1-500 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, warto kupić używaną kartę graficzną Gigabyte Radeon R9 290x OC za ok. 1300zł? bądź R9 290 OC Sapphire Tri-X za ok. 1230zł? karta ma służyć do gier. Na początku przyszłego miesiąca zamierzam złożyć komputer jednak jeśli jest taka okazja to kupiłbym karte teraz a reszte w październiku. Czy lepiej czekać albo kupic nową w tym budżecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle to na 99% pokoparkowe karty , w dodatku w przypadku GB to może być referent ( głośny i gorący ) .

 

Nie wiadomo co będzie za miesiąc , 18 września wychodzą nowe GTX9xx - może to spowodować obniżkę obecnych kart , więc warto się wstrzymać z kupnem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...