Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje zmienić mojego Asusa 7950 na kartę która posłuży mi kolejne 2-3 lata. Czy jedyną sensowna opcją jest teraz GTX 970 GAMING 4G, zakładając ze budżet to 1500~1900 zł ?? Ma na tym śmigać GTA V i Wiesiek 3.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poczekaj na premierę tych gier.

Takim sposobem będę czekał pół roku po którym okaże się ze jest zapowiedz czegoś nowszego i kolejne pół roku czekania.... Te dwa tytuły podałem jako wyznacznik "mocy" kart. Oba tytuły w poprzednich wydaniach potrzebowały lepszych kart by pograć na wyższych ustawieniach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad wymianą grafiki na coś nowszego w cenie powiedzmy w okolicach 250-350 zł. Jeżeli to możliwe to chciałbym coś co pozwoliłoby na odpalenie większości aktualnie wychodzących produkcji bez konieczności wymiany zasilacza.

 

Aktualna konfiguracja:

Płyta - ASUS M4A77TD

Procesor - AMD Phenom x4 955 BE

Chłodzenie - SilentiumPC Spartan Pro HE924

Pamięć - GoodRam DDR3 2x2GB

Karta - ATI Radeon HD 4850 512MB

Dysk - WD Green 1TB WD10EZRX

Zasilacz - 500W Chieftec GPS-500AB A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jaką kartę polecacie do G2020 ? Do grania, liczy się wydajność, używki jak najbardziej OK, mam kilka propozycji:

 

XFX HD6850 - 200PLN

XFX AMD Radeon HD 7770 DD Edition - 210PLN

MSI GTX 460 HAWK - 350PLN

lub wasza propozycja

 

PSU CX600, 4GB RAM,  1440x900 (za jakiś czas FHD), gry to CS:GO, BF3, BF: BC2, Red Orchestra 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i XFX ma chyba 2 lata gwary. A co do okazji to ostatnio udało mi się wyrwać na alledrogo Asusa R7 250x nówkę z 3 letnią gwarancją za 267 + kw. To jest to samo co 7770 prawda? Ale szukam jeszcze jednego dla znajomego do podobnego procka jak Shenlong. W sumie trochę słabszego bo G1620 ale chyba nie będzie jakoś za słaby do 7770 prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze jak sobie poradzi HD5750 w CS:GO ? Bo mogę za zgrzewkę piwa od kumpla porzyczyć na jakiś dłuższy czas i odłożyć trochę $$$ na lepszy CPU i GPU.

 

edit: ten HD7770 DD XFX - ma 2 wentylatory.

Edytowane przez Shenlong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp z sygnatury, karta graficzna do max 400 zł. Chcę grać w WoTa w full HD płynnie, jest to dziwna gra, w której ciężko zoptymalizować ustawienia graficzne. Preferuję Radeona ale GF też chętnie wezmę pod uwagę, w zależności od wydajności w tej konkretnej grze. Oprócz tego czasem jakiś Assasins Creed się zdarzy. A przede wszystkim strategie i starsze gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem właśnie tego ASUSa R7 260X ale czytam komentarze ludzi i jakieś problemy z artefaktami, czarnymi ekranami, sterownikami. Nie ukrywam że ciche chłodzenie to priorytet, tylko nie wiem czy ten model po prostu nie jest jakiś trefny, dlatego zacząłem pytać tutaj. A jest jakiś odpowiednik tego radka w postaci GF?

 

//EDIT: kupiłem i zmieściłem się w budżecie http://allegro.pl/asus-radeon-r7-260x-2gb-ddr5-oc-gwarancja-i4702657677.html

Edytowane przez biczuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chodzi mi po głowie wymiana karty graficznej na coś nowszego tylko chciałbym się dowiedzieć czy się opłaca a jeśli już to na jaką czy może upgrade całego pc bo rodzi się taka myśl w głowie również, aktualnie pc wygląda tak:

Proc I5-2500K

Chłodzenie CPU Zalman CNPS10X PERFORMA

Płyta Asus p8p67 le Rev 3.0

Ram 8GB 1333Mhz

Zasilacz Corsair CMPSU-550VXEU - 550W

Grafika: Gigabyte GeForce GTX560Ti 1GB (GV-N560OC-1GI) 

Dysk: Samsung SpinPoint F1 HD753LJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...