Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc w wyborze GPU w cenie mniej więcej 600zł. Moja platforma to i5 6500, 8GB ramu i thermaltake 530w. Nie graj raczej w najnowsze produkcje ale miloby było gdybym mógł. Nie patrzę na kwestie pradozernosci. Czy powinienem wybierać między modelami gtx 750ti i r7 360? Będę wdzięczny za konretne przyklady kart. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie mam czasu żeby być na bieżąco.

Chciałbym wymienić poczciwego Radeona na coś nowszego.

Jaką najlepszą (najwydajniejszą) kartę do mojego zestawu polecicie.

Taką której procesor nie będzie ograniczał.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez 4toku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie mam czasu żeby być na bieżąco.

Chciałbym wymienić poczciwego Radeona na coś nowszego.

Jaką najlepszą (najwydajniejszą) kartę do mojego zestawu polecicie.

Taką której procesor nie będzie ograniczał.

 

Pozdrawiam.

 

HD7870 (R9 270X) ale widziałem też konfigi z GeForce GTX 970, koledzy musieli by odpowiedzieć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę tam ceną 699,50 zł a pytałeś o kartę w cenie mniej więcej 600 zł.

zwracam honor, na kompie w przegladarce mam wlasciwa cene. A zakladajac ze nie moge przekrocczyc budzetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka potrzebuje lepszej karty graficznej  (do 650zł mogą być używane)

procesor i3-4150

Płyta główna ASRock H81M S1150 H81 2DDR3 USB3/HD/DVI/DS BOX - H81M

Obudowa Zalman T4 - USB 3.0 - czarna (ZM-T4)

Zasilacz Chieftec GPA-400S8 (80+) 400W - BULK (GPA-400S8)

Chciałbym mieć w csgo stale 140fps i żeby w smoke mi fpsy nie spadały.

Edytowane przez wojcise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.. Procek nie będzie ograniczał, a radki niby lepiej sobie radzą w Source czyli silniku na którym jest zrobiony najnowszy CS. Czy stałe 144 uzyskasz to tego CI nie zagwarantuje. Nie wiem jak obecnie procek i ilość rdzedni wpływa na silnik Source. Ale po zmniejszeniu detali powinno być ok. Jaką masz obecnie kartę ? Zasilacz wypadaloby wymienić, ale to dodatkowe 150-170 zł za tańszy 450W.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, potrzebuję pomocy, muszę do jutra zdecydować co kupić, r9 280 używany za 650 z roczną jeszcze gwarancją jak w tym linku http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-r9-280-oc-3gb-384bit-dvi-hdmi-dp-gv-r928wf3oc-3gd-634799/

 

czy nowego r9 380 za 120 więcej, (chociaż budżet mam i tak napięty) taki jak z linka poniżej, 

http://www.x-kom.pl/p/264737-karta-graficzna-pci-e-xfx-r9-380-double-dissipation-2gb-gddr5.html

 

 

A może coś innego??

 

Komp do grania, najnowsze gry też, wiedźmin 3 itp, dobrze  żeby ustawienia wysokie działały, monitor Full HD. Procek mam na razie athlona II x3 ale będzie niedługo wymiana platformy planuję i5 używany.

 

 

W sumie to ta r9 380 chyba trochę wydajniejsza, tylko to chyba jakaś bardzo budżetowa wersja ??

Edytowane przez krzypaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko te 2 modele, to wolałbym 280 za 1GB więcej.

 

Choć ciężko mi się już połapać w tych rdzeniach. Thaiti > Tonga > Antigua, a wszystko i tak ta sama karta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, potrzebuję pomocy, muszę do jutra zdecydować co kupić, r9 280 używany za 650 z roczną jeszcze gwarancją jak w tym linku http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-r9-280-oc-3gb-384bit-dvi-hdmi-dp-gv-r928wf3oc-3gd-634799/

 

czy nowego r9 380 za 120 więcej, (chociaż budżet mam i tak napięty) taki jak z linka poniżej, 

http://www.x-kom.pl/p/264737-karta-graficzna-pci-e-xfx-r9-380-double-dissipation-2gb-gddr5.html

 

 

A może coś innego??

 

Komp do grania, najnowsze gry też, wiedźmin 3 itp, dobrze  żeby ustawienia wysokie działały, monitor Full HD. Procek mam na razie athlona II x3 ale będzie niedługo wymiana platformy planuję i5 używany.

 

 

W sumie to ta r9 380 chyba trochę wydajniejsza, tylko to chyba jakaś bardzo budżetowa wersja ??

Jeśli chodzi o mnie (post powyżej) to udało mi się ustrzelić R9 280 X za 700 pln-ów. :-) z gwarancją do końca listopada tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie (post powyżej) to udało mi się ustrzelić R9 280 X za 700 pln-ów. :-) z gwarancją do końca listopada tego roku.

 

http://olx.pl/oferta/asus-r9-280x-CID99-IDepJdX.html#9d700431e9

 

Nie wiem, co w tym takiego naj... w tej wyżej masz gwarę  do 28-04-2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz kiedy dodana, 8 marca o 16 a ja kupiłem trochę wcześniej, pozatym nie napisałem że to super hiper najtansza w galaktyce oferta, tylko myślę że po prostu dobra cena za dobrą kartę. Poza tym na olx dużo osób nie chce wysyłac, tylko odbiór osobisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do FTW wg mnie na pewno warto dołożyć wobec ceny Gigabyte.

 

Czy warto dokładać do tej 380-tki XFX-a to już kwestia jest bardziej problematyczna. Ale ta cena jest niezła i sklep jest bardzo dobry, i jeśli tylko siedzi się na Intelu, można by się skusić na tę 380-tkę. Choć XFX to nie jest producent górnopółkowy (przynajmniej w przypadku grafik).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...