Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ale  jest opcja kup teraz :]  a z tego Ti500

uda sie cos  wiecej wycisnaonc ?

troche tak , mysle max

 

TI 200 - 250/540 bez zmainy chłodzenia (pamieci 4ns)

TI 500 - 270/600 pamieci 3.8ns :!:

 

jak masz kase bierz TI 500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wiesz poczekam do jutra zobacze cene tego Ti 200 po poruwnujac wyniki nie ruznia sie wiele a jakby go podkrecic odrazu do tego ti500 to bedzie git prawie 100zł ruznicy a kaska sie przyda bo robie modernizacje mojego 2letniego komputronka ;] pozdrawiam i wielkir thx za porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam zonka juz sie namyslilem i cialem se kupis tą 500 a tu zonk kolo se zalicytowal :/ a nie bede sie licytowal bo juz wynosie to wiecej niz kup teraz a i tak mnie ktos pewnie przebije wiec zonk chyba będe polował na 500 po okazyjnej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a tak apropo  Fx5200  co sodzicie ogulnie o tych kartkach  bo ruzne zeczy słyszałem i czytałem  od jednych rewelka  od innych ze totalna porażka  http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21201213  a to ?? :]

Jakbyś nie zrozumiał lukasrza (pozdr :wink: ) to 5200 jest słabą kartą - wpisz w wyszukiwarce to zobaczysz ilu ciekawych rzeczy się dowiesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wskrzesze topa moim pierwszym postem na tym forum :D na karte moge wydac 300-450zl. myslalem o radeonie 9200 (256mb) albo 9100 (128mb) a moze 9600 :?: :D poradzcie cos. nie koniecznie z tych co wymienilem. jak ktos chce na pogadac na gg to pisac na: 4665233.

 

pozdro all :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio tez kupowalem grafe do kompa w podobnym przedziale cenowym wiec moge cos polecic.

jezeli chodzi o radka 9200 to nie jest on najlepszym modelem, ewentualnie moglbys wziac wersje 128 ramu / 128 bit.

 

najlepiej jakbys znalazl jakiegos gf ti4200 , albo radka 9100 (trudno teraz nowe egzemplarze tych kart dostac), albo dolozyl i kupil radeona 9500 - http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to i ja mam klopocik : aktualnie znajomy ma 450PLN na grafe. Oczywiscie pierwsze, co do glowy mi przyszlo, to GF4Ti4200, ale jednak jest problem ze znalezieniem - jest jakas 64MB w Komputroniku, ale...znajomy wolalby miec kupiona na miejcu, nie przez net. Wtedy do glowy przyszla mi GF3Ti, ale... jedyna opcja jest za prawie 400PLN Ti200, wiec ciut drogo. Natomiast napotkalem na radka 9600 za 509PLN. Gdyby mi sie udalo od niego wyciagnac te 60PLN dodatkowo, to jak myslicie, za ta kase oplaca sie ? Oczywiscie ten radek ma 128MB. Cos bym mu go oczywiscie podkrecil :) Jego plusami ejst oczywiscie znacznie lepsza wydajnosc z AF i AA, no i oczywiscie dx9.0 :)

Gdyby byl gdzies GF4Ti4200 128MB za 450, polecilbym mu w ciemno, ale tak... Co myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to i ja mam klopocik : aktualnie znajomy ma 450PLN na grafe. Oczywiscie pierwsze, co do glowy mi przyszlo, to GF4Ti4200, ale jednak jest problem ze znalezieniem - jest jakas 64MB w Komputroniku, ale...znajomy wolalby miec kupiona na miejcu, nie przez net. Wtedy do glowy przyszla mi GF3Ti, ale... jedyna opcja jest za prawie 400PLN Ti200, wiec ciut drogo. Natomiast napotkalem na radka 9600 za 509PLN. Gdyby mi sie udalo od niego wyciagnac te 60PLN dodatkowo, to jak myslicie, za ta kase oplaca sie ? Oczywiscie ten radek ma 128MB. Cos bym mu go oczywiscie podkrecil :) Jego plusami ejst oczywiscie znacznie lepsza wydajnosc z AF i AA, no i oczywiscie dx9.0 :)

Gdyby byl gdzies GF4Ti4200 128MB za 450, polecilbym mu w ciemno, ale tak... Co myslicie ?

Hmm ja miałem 9600 i po o/c w 2003 miałem 3k więc... Aha nie doszedłem do maksymalnych możliwości rdzenia, a pamiątki nie pamiętam na ile poszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostrzeżenie dla tych którzy chcą kupic Radka 9600Pro.

Bardzo uważajcie na karty Powercolor !!!!!!!

Firma ta przestała umieszczać oznaczenie EZ na pudełku (wersja z zaniżonym taktowaniem pamięci).

Teraz można znaleźć znaczek 400MHz/400MHz (naklejony więc łatwo może tajemniczo zniknąć) sprzedawca powie że to nie jest wersja EZ i niczego nie świadomi kupjemy badziewie.

Sprawa dotyczy wersji

R96-D3G(N) (wszystkie z 256Ram)

R96-D3G

 

Normalna wersja pro (400/600) ma oznaczenie R96A-C3N.

 

Salut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostrzeżenie dla tych którzy chcą kupic Radka 9600Pro.

Bardzo uważajcie na karty Powercolor !!!!!!!

Firma ta przestała umieszczać oznaczenie EZ na pudełku (wersja z zaniżonym taktowaniem pamięci).

Teraz można znaleźć znaczek 400MHz/400MHz (naklejony więc łatwo może tajemniczo zniknąć) sprzedawca powie że to nie jest wersja EZ i niczego nie świadomi kupjemy badziewie.

Sprawa dotyczy wersji

R96-D3G(N) (wszystkie z 256Ram) 

R96-D3G

 

Normalna wersja pro (400/600) ma oznaczenie R96A-C3N.

 

Salut

O tym już była KUPA topiców, poza tym jest jeszcze GigaCube Lite. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Obecnie mam karte graf. (taka jak w podpisie)

MSI G2Ti Pro-T

http://www.msi.com.tw/program/products/vga...ail.php?UID=167

 

Chcialbym ja wymienic na nowa lepsza i w ogole :))

Mam max 520 zl.

Co proponujecie. Chodzi o to zebym w zauwazyl roznice po zmianie karty w szybkosci gierek (w granicach rozsadku).

 

Zdaje sie na wasze rady (ATI , NVIDIA - obojetnie)

Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

Chcialbym ja wymienic na nowa lepsza i w ogole :))  

Mam max 520 zl.

Co proponujecie. Chodzi o to zebym w zauwazyl roznice po zmianie karty w szybkosci gierek (w granicach rozsadku).

 

[...]

:arrow: jesli dobrze poszukasz (np. Allegro) to za 520 zl znajdziesz Radeon'a 9500 modowalnego na 9500 Pro. roznice w grach zauwazysz, zapewniam Cie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktos gdzie w znajde radka 9500@pro tylko nie na allegro ale gdzies w sklepie? a jak juz na allegro to ktorego z obecnych teraz aukcji jest warta zachodu, mam jakies 600 zł i nie wiem co kupic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktos gdzie w znajde radka 9500@pro tylko nie na allegro ale gdzies w sklepie? a jak juz na allegro to ktorego z obecnych teraz aukcji jest warta zachodu, mam jakies 600 zł i nie wiem co kupic:(

Zobacz w komputroniku i siriusie, ale chyba karty już wyszły ze sprzedaży :( Pozostaje Ci 9500, albo Ti4200 -> którą wybrać to temat na dłuższą rozmowę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie którą byście wybrali i dlaczego:

r9700 czy może fx5900XT???

tylko 9700 - bo w DX ta Nvidia dostanie od radka 9500 ! wydajnosc Pixel Shader w Nvidii 5950 jest gorsza od Radka 9500 pro :(

 

to jedyne co mi przychodzi do glowy. Ten GF FX 5900 jest dobry... ale nie za taka cene, biorac pod uwage wydajnosc nie powinien kosztowac wiecej niz 700 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania 1000pln. Sledzac forum doszlem do wniosku, ze najlepszym wyborem bedzie Hercules 3D Prophet ATI 9700 128MB DDR TV/DVI OEM. Jezeli jestem w bledzie to prosze o podanie lepszych alternatyw dla tego wyboru.

Pozdrawiam i z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania 1000pln. Sledzac forum doszlem do wniosku, ze najlepszym wyborem bedzie Hercules 3D Prophet ATI 9700 128MB DDR TV/DVI OEM. Jezeli jestem w bledzie to prosze o podanie lepszych alternatyw dla tego wyboru.

Pozdrawiam i z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi.

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=64210

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania 1000pln. Sledzac forum doszlem do wniosku, ze najlepszym wyborem bedzie Hercules 3D Prophet ATI 9700 128MB DDR TV/DVI OEM. Jezeli jestem w bledzie to prosze o podanie lepszych alternatyw dla tego wyboru.

Pozdrawiam i z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi.

nie ma lepszej alternatywy dla tego radka w tej cenie - wydajnościowo (w DX9) przebija wszystkie FX 5900/5900 ULTRA/5950 i czego by nam NVidia nie wymyśliła.

 

Nie ustępuje wydajnością Radkowi 9800 ... możesz podkręcić go do wartości PRO (to też zależy od pamięci i chłodzenia).

 

karta kosztuje 900 zł - za resztę kupisz do niej Arctic Cooling Silencer + radiatorki na ramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...