Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Używana ofc,

GB WINDFORCE 2X 4GB,

 

nieco nowsza rewizja więc ma 2x 6pin zamiast 1x6+1x8.

w sumie nie wiem czemu ludzie tak polecają 4GB wersje - w testach nie ma żadnych różnic.

 

nie ukrywam że wybrałem głównie ze względu na możliwość podłączenia 3 monitorów bez DP (wnerwia mnie to że po uśpieniu monitor znika i wszystko się sypie ...)

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam 1k , celuje w używaną r9 290 tke lub gtxa 780 , za gtxem mowi do mnie mniejsza temperatura i co za tym idzie lepsza kultura pracy.Zastanawia mnie jednak to ze nvidia słabo wspiera keplery jesli chodzi o sterowniki, i jeszcze kwestia nie wspierania driectx 11.2 , odczuje to jakoś ( uzywam win 10 ) Jeśli chodzi o r9 290 to na pewno na plus trzeba wliczyć 4gb ramu i wsparcie dla DirectX 12 ( jak juz wyjdzie w końcu; )Tylelko te temperatury odstraszają, mogę kupić wersje od asusa driectcu ii ale i tak pewnie będą w okolicach 85. Gtxa mam upatrzonego od Gigabyte Windforce z roczna gwarancja. Moze troche rozswietlicie mi sytuacje. Jest jeszcze jeden wariant, za 800 zl moge kupic w idealnym stanie z ponad roczna gwarancja r9 280x Gigabyte Windforce rev.2.0 , do tej pory miałem 7970 w takiej samej wersji tyle ze gwarancja sie skończyła wiec sprzedałem. Nie brakowało mi w sumie mocy ale cos by sie chcialo lepszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Chce zakupic grafe ale nie wiem jaka bo sie nie znam ;/ Doradzcie mi jaka grafe do gier tak do 500zl max :)

 

Posiadam:

 

I5-4590 3.30GHz

Gigabyte GA-B85-D3H-A

Zasilacz 550w

Edytowane przez kubek31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych minimum gtx750TI 2gb.

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx750-ti-oc-2gb-gddr5-128bit-ne5x75ts1341f-631465/

 

Z używanych radeon hd7950, hd7870XT, gtx660TI, czasami są jeszcze na gwarancji.

 

W przypadku tych używanych podaj dokładnie jaki masz zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka gwarancja że 14 dni. To już za minimalnie więcej masz gtx660TI albo 7870XT

http://allegro.pl/gigabyte-geforce-gtx660ti-i5965849873.html

http://allegro.pl/radeon-hd7870-xt-club3d-i5953976193.html

 

tu z gwarancją:

http://allegro.pl/gigabyte-amd-radeon-r9-270-2gb-box-i5954541198.html

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad kupnem grafiki. Mam proc i5 4950 i Radka HD7770 Zastanawiam się nad GTX 960 4GB / GTX 970. Różnica w cenie +/- 400. Zakup planuję za miesiąc, dwa. Warto dozbierać do 970? Różnicę w cenie mógłbym wydać na monitor (obecnie rozdziałka 1440 x 900). Monitor planowałem kupić jako ostatni.

Edytowane przez Zefir77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś czemu amd radeon r9 nano pomimo takiej samej specyfikacji jest wyraźnie wolniejszy od radeona r9 fury x ?

Coś czytałem że zbija takty do 900Mhz i ma niskie napięcie na rdzeń ustawione, jednak nie powinno się to przecież przełożyć na tak niską wydajność  w stosunku do furi x.

 

Pytam bo na morele jest nano za 2200zł, więc cena okazyjna :)

Edytowane przez Pleps123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam taki problem gdyż spaliła mi się karta graficzna MSI Radeon r9 270x 

i potrzebuje pomocy w dobraniu nowej karty szczególnie do grania w csgo

maksymalna cena 800 zł 

 

 

Procesor mam : AMD FX-6300 

Płyta główna : Asus M5A97 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gralem sobie faceita i nagle mi sie szary obraz zrobil i resetowalem kompa i juz nie mogl sie wlonczyc poszedlem do serwisu i powiedzieli mi ze to karta sie spalila 


a co sadzicie o tej karcie ? 

MSI Radeon R7 370 4GB GAMING

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Pisałem już w komentarzach do zestawów na Luty, ale nadal jednak mam dylemat. Planuję w najbliższym czasie zakupić zestaw PC za ok. 6000 zł. Chciałbym dobrać do tego sprzętu GPU 980 Ti. Wiem, że w ciągu roku premierę będą miały Pascale. I teraz pytanie: czy jak zakupię 980 Ti, to po tym roku będzie mi się opłacała ewentualna zmiana na Pascala? Czy to nie będzie raczej opłacalne, dopóki nie wyjdą lepsze karty i troszkę tańsze? Jeśli 980 TI będzie w stanie uciągnąć gry, które wyjdą w ciągu kolejnego roku/dwóch, to wtedy bez problemu.

Ciężko mi sprecyzować pytanie, jako że jestem gotów na kupno nowego PC (temat w "Co kupić?" już wkrótce) i naprawdę chciałbym nie ograniczać się jeśli chodzi o GPU, chociaż Titan X to już poza zasięgiem. Po prostu nie wiem czy powinienem czekać, skoro premiera się przesuwa, a wszyscy zgodnie twierdzą, że karty będą na początku bardzo drogie i warto poczekać na niereferencyjne wersje, a to pewnie będzie dla nas dostępne w Q1 2017.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...