Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Polecane posty

Wszystko zależy od wymagań , zawsze dodatkowa moc i +3GB pamięci może się przydać do wyższych rozdzielczości ...

3 godziny temu, Phill76 napisał:

Wszystko zależy od wymagań , zawsze dodatkowa moc i +3GB pamięci może się przydać do wyższych rozdzielczości ...

Coś w tym też jest a myśląc o to myślę też o grach które się pojawią . Baldura 3 cyberpunk , dragon age 4 itp. jeżeli będą chodziły na full na tej karcie to nie ma po co wydawać 2000 zł ale patrząc na wymagania dmc5 gdzie ma 1060 zalecana to mam objawy o tamte nadchodzące gry, ale przeglądając benchmarka widzę teraz że i tak trochę przepłaciłem na tej 2080 w porównaniu do reszty kart.

Edytowano przez Okami

Wymiana na Palita za 4950,-  może mieć sens -zwłaszcza do 4K.

Ewentualnie , jeżeli karta się sprawdza pogiercować na niej z jakiś rok/dwa i później wymienić na coś mocniejszego.

Edytowano przez Phill76

Dnia 6.02.2019 o 15:44, Phill76 napisał:

Wymiana na Palita za 4950,-  może mieć sens -zwłaszcza do 4K.

Ewentualnie , jeżeli karta się sprawdza pogiercować na niej z jakiś rok/dwa i później wymienić na coś mocniejszego.

Aż tak bogaty nie jestem żeby co chwile wydawać po 5 tysięcy. Porównując wydajność i ceny doszedłem do wniosku że nawet ta 2080 to był słaby wybór wystarczyła 2070 cena=jakość najbardziej zbalansowana.

Cóż zostanę przy 2080 nvidia i tak wyda jeszcze aktualke poprawiającą wydajność 

Edytowano przez Okami

Czy RTX 2060 Founders Edition będzie jeszcze dostępny, czy Nvidia teraz je wyprzedała i na tym koniec?

34 minuty temu, Fatal Error napisał:

Panowie, bardzo proszę was o pomoc w doborze karty graficznej do cpu od AMD (R5 1600x). Którą kartę byście wybrali ? Sprawa druga, jak łączyć cpu od amd ?

Za ~700zł , 1700zł czy 2800zł ? Podaj przedział cenowy, zastosowania.

Edytowano przez Dart9
  • Upvote 1

Niedługo premiera 1660Ti, może warto nią się zainteresować, jak będzie w cenie<1300zł.

Od jutra promocje w Morele z okazji IEM - na spokojnie poczekaj jak chcesz RTX 2060, chyba że chcesz wydać 2099zł na RTX 2070.

Albo poczekaj na premiere sklepową GTX 1160 Ti.

https://www.techpowerup.com/252612/msi-redesigns-gaming-armor-graphics-cards-for-gtx-1660-ti-launch

https://www.techpowerup.com/251740/nvidia-geforce-gtx-1660-ti-put-through-aots-about-16-faster-than-gtx-1060

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.