Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

co do mojego wczesniejszego pytania. uzyskalem odpowiedz od sprzedawcy.. producent karty to Sapphire. Jesli jeszcze ktos mialby jakies info o tej karcie, sugestie itd to proszeo odzew.. a co do GF 6600GT to tez rozwazam taka mozliwosc (aczkolwiek troche drozej by mnie to kosztowalo - ok 250 zl) A tak wogole co do 6600GT (oczywiscie na AGP) to na co zwracac uwage? Na jakiego producenta zwracac (lub nie zwracac) uwage?

p.s. w podobnej cenie (ok 250 zl) znalazlem jeszcze na allegro GF 6800XT oraz radeon x800gto. Warto myslec o takich? czy 6600GT jest lepszym wyborem?

w przedziale cenowym od 150 do 250 zl (max) jak wygladalby ranking kart na AGP z laczem DVI (oplacalnosc i mozliwosci)?

Edytowane przez ploomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam GF 6600GT 500/1000 AGP i zastanawiam się nad wymianą na coś szybszego, ale się zastanawiam czy reszta sprzętu da radę, czyli A64@2700, 1GB ram'u może po wypłacie dokupię drugą kostkę, ASRock 939Dual-Sata2, Tagan 430W U-22.

Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, moze nie we wszystko, ale z nowszych to w stalkera czy bioszock lata na max

 

obliviona tez na max odpalam

 

co jeszcze?ostatnio pozyczylem call of juarez i ladnie smiga

nie wspomne ze et:qw tez ładnie zasuwa -ale to z kolei ma w miare rozsadne wymagania

 

no i wczoraj se wrzucilem 2 jajka, na 2.4hgz ladnie lata, wiec tez na jakis czas spokoj bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to poczekaj z miesiac na 8800gt...szkoda sie ladowac w gts

 

mniej pradu bedzie zarlo i bardziej wydajne..

Dlaczego miałby czekać miesiąc...?? Karta jest już w obrocie...ceny na razie zawyżone, ale myślę, że nie dalej niż za 2tyg będzie już OK. Tak więc cena/jakość w granicach 800-900zł tylko 8800GT na chwilę obecną, chyba, że jakiś desperat będzie bardzo chciał sprzedać 8800GTS taniej, aby pozyskać właśnie ten model. IHMO 800zł za 8800GTS 320mb na teraz robi się drogo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótka piłka

bo wypadłem z obiegu

 

do wydania powiedzmy 300-350pln

teraz pytanie

czy jest sens ladowac 8600GT, do sprzetu z sig'a?

 

w gre nie wchodza aktualizacje reszty podzespolow

w drodze nowy komputer

a ten mam jedynie zamiar nieco odratowac

utrudnia mi ten fakt socket 939, a tak dalece majstrować nie bede

 

takze najlepsza grafika w tej cenie do sprzetu nizej

zastanawiam sie pomiedzy 8600gt/7600gs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam taki problem z wyborem karty graficznej. Mam Sempron 2600+ 1 gb ramu oraz Radeon 9600 pro. Chcialbym sobie pograc w miare komfortowo w max rozdzialce 1280x1024 (bo mam takie LCD ale moge grac nawet w nizszych) bez zadnych bajerow w stylu 16xAF. Mam plyte ktora obsluguje AGP. Jestem zdecydowany kupic jakas karte ATI (Geforce od dawien dawna ma dla mnie gorszy obraz a widzialem u znajmoych kilka) oczywiscie tylko pod AGP. Zainteresowaly mnie 2 karty - x1650 pro oraz hd 2600 pro. Pierwsza mozna dostac juz za 200 zl a druga jest ok 2 razy drozsza. I teraz pytanko - ktora wybrac - czy jest sens wydawac wiecej kasy na obsluge DX10. Jak ogolnie z wydajnascia tych kart ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja plyta pozwala na wymiane procesorow pod socket 754 wiec moge ewentualnie wymienic na athlona 64 3200 za 120 zl (ok?). Nie chce na razie wymieniac calego sprzetu. Chcialbym tylko karte graficzna - czy radek x1650 pro czy tez hd 2600 pro spelniloby moje wymagania. A nie sa one duze - chcialbym po prostu odczuc roznice miedzy radkiem 9600 pro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neotec 380W. Ok, jakaś inna opcja. Dodam, że będę kupował na allegro i karta może być używana, tylko musi mieć jakaś gwarancję ;)

Przy dużym szczęściu możesz znaleźć 7600GS DDR3. Jak nie , to X800GTO, ale to nie ma shaderów 3.0

jaką kartę na agp do 300zł, szybka piłka :]

Używana 7600GS DDR3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótka pilka, pci-e do 150zl oczywiscie moze byc uzywka

chcialbym cisze... 6600 od gigabyte z pasywnym chlodzeniem ?

a moze 7300gt ? poszukac jakiejs uzywki? neistety te szybkie od galaxy chodza ciut za drogo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz na Palit Radeon X800GTO 256MB 256BIT GDDR3? Będzie lepszy niż Palit 7300GT DDR3. 7600GS raczej nie znajde. Dzięki za odpowiedzi :)

Zdecydowałbym się na 7300GT, z racji Shaderów 3.0

Panowie krótka pilka, pci-e do 150zl oczywiscie moze byc uzywka

chcialbym cisze... 6600 od gigabyte z pasywnym chlodzeniem ?

a moze 7300gt ? poszukac jakiejs uzywki? neistety te szybkie od galaxy chodza ciut za drogo ;/

Jak widać niżej, da się wyrwać 7300GT na DDR3 od Palita/Galaxy za te pieniądze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ciezko, ciezko z zakupieniem takiej karty w okolicach 150zl...

Do tego Pana gdzie bylo za 160zl zadzwonilem to uslyszalem tylko "karta juz sprzedana"

Druga karta tez juz aukcja zakonczona

inne ktore obserwuje to licytacje i juz stoja po +160zl

 

//Juz nie aktualne ;] wychaczylem za 160zl z wysylka ;] Dzieki chlopaki.

Edytowane przez Ombre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...