Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam, dawno tu niebyłem ale znów potrzebuje pomocy.

 

mam Athlona AM 300+ i grafe Palit geforce 7600GS.

 

Noi teraz mam moja ukochana gre Pro Evolution Soccer 2008 noi problem na max wymaganiach sie tnie :(

 

Gra potrzebuje Pixel Shader 3.0

 

Niestety na zakup procka plyty mnie niestac wiec narazie chce uaktualnić grafike. Co Polecacie do 400zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również szukam karty graficznej do 150 zł, co polecacie? Byłbym bardziej w strone ATI/AMD, a to dlatego że zależy mi na jakości obrazu... oczywiście wydajność też ważna... Co myślicie o tych radkach 2400HD (wiem, że DDR2 i 64 bit to nie najlepsze rozwiązanie).

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca 7600 ma PS 3.0

 

Za 400 zł masz PowerColor X1950PRO

to dziwne ze pes mi sie przycina jak an wymaganiach zalecanych spelniam warunki :(

 

- Chyba ze zapytam tak co Lepiej zmienic pod ta gre i ogolnie? Procek czy Grafa?

 

z góry dzieki.

Edytowane przez Warsonex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre egzemplarze 8600GE nie potrafią pracować na swoich taktowaniach, więc odpada. Poza tym ta karta jest gorsza np. od Palita 8600GT Sonic+, którego bez problemu podkręca się do 8600GTS, a nawet wyżej. A od obu tych kart wydajniejsza jest X1950Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtam, dawno tu niebyłem ale znów potrzebuje pomocy.

 

mam Athlona AM 300+ i grafe Palit geforce 7600GS.

 

Noi teraz mam moja ukochana gre Pro Evolution Soccer 2008 noi problem na max wymaganiach sie tnie :(

 

Gra potrzebuje Pixel Shader 3.0

 

Niestety na zakup procka plyty mnie niestac wiec narazie chce uaktualnić grafike. Co Polecacie do 400zl?

Zmień grafikę i gierka będzie śmigać najlepiej na coś takiego http://www.allegro.pl/item267127356_pci_e_...ow_fullbox.html lub x1950pro może byś też jakaś GeForce7900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień grafikę i gierka będzie śmigać najlepiej na coś takiego http://www.allegro.pl/item267127356_pci_e_...ow_fullbox.html lub x1950pro może byś też jakaś GeForce7900.

Ja mam p4 3.2 Ghz ,grafa to power color x1950 pro 512 mb 1,5 giga ramu i gra tnie na max detalach .Zmieniam calego kompa.Zmiana grafy nie pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy opłaca sie kupowac cos pod AGP jak dla mnie lepszego od x800gto (16pp) na athlonie xp 2800+ ? czy x1950 albo 2600xt bedzie sporo wydajniejsza niz moje poczcive x800 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazysz przyrost fps od 30 do 70%...wiec raczej warto

 

a moze nawet 100%

 

z reguly karta nowej generacji jest około 2x szybsza(100%) w stosunku do topowej karty poprzedniej generacji..ale od raguł są i były wyjątki

 

zerknij w testy i zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, składam sobie nowy komputer i mam problem z wyborem karty graficznej. Chodzi o grafe pod PCI Express do max. 250zł (+- 30zł, ograniczony budżet). Zainteresowałem się więc takimi kartami:

 

INNO3D GF 7600GST - 500/1400 DDR3 256MB (Polecany przez kolegę)

Palit Radeon 2600 Pro 600/1400 DDR3 256MB (Polecany przez wybór kart graficznych z topicu z tego forum)

Galaxy GF 7600 GS DDR3 256MB

 

Nie chodzi mi o to żeby grać w Crysisa na full detalach a grafe kręcić w kosmos. Nie potrzebuje też grać rozdzielczościach 1280x1024. Chodzi mi głównie o to abym mógł pograć sobie swobodnie np. UT3 czy przyszłe GTAIV. Do tego dochodzi E2140 1.6GhZ więc chyba powinno być dobrze.

 

Czekam na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo jeszcze inaczej zadam pytanie , nie grajac w nowosci , 7900gs warto zmienic na x1950pro/xt albo 7900gto/7950gt ? ( 7900gs oddaje na gwarancje wiec ewentualnie moge sobie pozwolic na kupno nowej a jak tamta dojdzie z gwary sprzedam )

jak nie doplacasz za duzo to warto na 7900gto(ze wzgledu na 512mb ramu) lub cos 1950pro/xt(i tez z 512mb ramu)

 

co do czyjegos pytania "w taki razie co lepiej ? 2600xt czy x1950 ?"

zdecydowanie lepiej 1950... 2600 raczej ssie...w koncu to karta mid/low ze wskazaniem na low, wdx10 to na niej chlyt marketingowy jak w 8600/8500 nvidii, a do pure dx9 najlepiej sie wlasnie nadaja topowe swego casu karty typu 7900gt/gto czy 1950pro/xt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...