Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Ile kasy i jaka reszta sprzętu?

sprzet to:

 

Procesor: AMD Athlon x64 X2 DUAL 5000+

Płyta gł.: Asus M2N-sli deluxe (nForce 570 SLI)

Grafika : MSI NX8600GT 256

4 GB ram

Windows XP Professional SP3

 

 

a kasa hmmm max 500zł? :) nie wiem sam! nie wiem co sie oplaca w jakich granicach kupowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Przymierzam się do wymiany grafiki dzisiaj. I mam do wyboru albo ATI 4850 DDR3 albo ATI 4770 DDR5. Który byście polecili?? Nie siedzę już tak w sprzęcie jak kiedyś, ale zdaje mi się, że 4850 będzie lepszym wyborem. Gram na rozdziałce 1680x1050. Cena to max 450 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka karta graficzna by była najlepsza do mojego zestawu z sygnaturki? Ceny nie podaję bo nie wiem ile mam na nią przeznaczyć. Procesor jeśli trzeba będzie to wyżej podkręcę. Wolałbym jakiegoś GF (chyba że radosław będzie jakoś baardzo tani i opłacalny)

Edytowane przez 60Dogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

która to u Ciebie jest 3 strona od końca, bo ja mam żeby wyświetlało po 100 postów na stronę?

 

e: dobra, już znalazłem

 

e2: to nie wiem już co zrobić

Edytowane przez 60Dogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić nowy monitor FullHD i kartę graficzną. Upatrzyłem sobie Radka hd4890 1GB. Tylko jakiego? Chciałbym aby był możliwie jak najcichszy i równocześnie skutecznie chłodzony. Zarówno w idle jak i mocno obciążony.

 

Szafirek Vapor-X będzie dobry?

Czy jest coś cichszego? Nie biorę pod uwagę WC.

Ma ktoś namiary na reckę radków 4890, z różnymi taktowaniami rdzenia i niereferencyjnymi chłodzeniami? Rozrzut jest dość spory od ok850 do 1Ghz na rdzeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość D3s3rttt

Proca wyżek kręć i hd4850 może być.

Karte też można ruszyć, mój 4850 (Gainward) dobrze ruszył w Ati toolu, 0% artefaktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi, chcialem zmienic grafike na cos do 300zl na oku mam ASUSa 9600GSO 384MB or 8800GTS 320MB/640MB or 8800GT, reszta sprzetu to wenecja 2.4ghz (3.8+), 1gb ramu i dfi LP. Zdaje sobie sprawe z tego, ze procek bedzi waskim gardlem ale nic poza grafa nie wymienie bo wiazaloby sie ze zmiana calej platformy;P na to narazie nie mam $$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...