Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

a w razie co to czy mój zasilacz pociągnie 7900GS przez przejściówkę 2xmolex->6pin peg ? Mam podłączone do zasilacza tylko 2 dyski po 80GB 7200rpm (wdc i maxtor) i zostają mi 2wolne molexy (nie mam podlaczonego dvd). Czy amperowo/napieciowo zasilacz da rade pociagnac 82watowego geforce'a? płyta asrock K8NF6P-VSTA+sempron 2600+ (1.6GHz)+896MB ram+box chłodzenie proca i żadnych innych wiatraków i bajerów.

 

Zasilacz:

Dołączona grafika

 

Wnętrze kompa:

Dołączona grafika

Edytowane przez majki84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić do i5 750 ( płyta z Cross Fire). Czy lepiej GTX 260/275 czy najpierw HD4870 i potem dokupić drugą taką samą i mieć 2x HD4870 ?

Czy zasiłka z podpisu ( Tagan TG530-U15 ) pociągnie 2 karty ?

Edytowane przez Lupota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak mi sie cos wlasnie wydawalo. a jakby wziac 8600GT sonic bez dodatkowego zasilania, to chyba powinno pojsc bez problemu, bo to z 1 lini idzie?

Bez względu na model grafy, obawiałbym się o sprzęt przy tym zasilaczu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przyszedł czas na zmianę karty graficznej, ponieważ mój 7900GS już trochę niedomaga. Niestety z wyborem karty mam czas tylko do jutra i budżet równy 500zł. Tak więc mam prośbę o pomoc w wyborze grafiki, póki co upatrzyłem sobie 2 karty (link poniżej), a może doradzicie kupno czegoś innego. Z góry dziękuję za pomoc ;)

 

http://www.gral.pl/preview/Gigabyte/GeForc...CI-E_OC_42.html

 

http://www.gral.pl/preview/Asus/Radeon_HD5...I-E_2_0_15.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką kartę polecacie jako zastępstwo dla uszkodzonego X1950pro w komputerze

Athlon x2 brisbane 3Ghz

2Gb 633 Mhz

DFI Infinity NF Ultra II M2.

 

tak koło 200 może trochę więcej złotych, myślałem o His HD4670 IceQ, czy będzie wydajnościowo odpowiednia (nie za szybka ani nie za wolna)??

Edytowane przez PIOTR128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim. Mam zamiar kupić nową kartę graficzną, tylko ze zupełnie nie mam pomysłu. Doradzi ktoś coś? ;)

 

Płyta główna : ASUS P5B

Procek : Intel core 2 duo 2.13

Aktualna graficzna : Geforce 8600GTS

 

Z góry dzięki

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może mi pomożecie.

Mam abit nf-7s

athlon 2400+

1.5 gb DDR 400

Radeon x800

zasilacz jeśli dobrze pamiętam delta 350 wat z wiatrakiem 15 cm.

 

jest to sprzęt syna - gracza zapalonego, no i czas na wymianę. więc na początek chcę wymienić samą grafikę jesli się da tak żeby poszedł risen jakąś dobrą na agp, tu jakieś propozycje,

a na wiosnę całego kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakieś oszczędności, to najlepiej zmienić sprzęt. Nie ma co się pakować w nową kartę na AGP przy jedno rdzeniowym procesorze. Gry dzisiaj potrzebują dwurdzeniowego, mocnego procesora. Choć z biegiem czasu będą potrzebowały czterordzeniowca. Ja bym przemęczył się na tym zestawie co ma teraz i wiosną wymienił wszystko. Poprostu nie opłaca się nic dokładać jak i kupować nic nowego, bo raz, że ceny są chore a dwa, że lada chwila nowe układy i kolejne obniżki.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej myślałem o czymś z allegro, np radeon HD2*** lub 3*** bądź nvidia 7*** za 250 są dsotępne takie karty, a swoją za ok. 90 - 100 może na allegro opchnę więc kosztowało by mnie to 150, na razie nie mam kasy na cały komp. a konieczność jest wielka :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...