Jump to content
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Recommended Posts

Mogę wydać 700 zł, początkowe opcje to:

A. Jakiś Radek HD 5770 ~560 zł

B. Gigabyte HD 4890 1GB - 699 zł

C. Gainward GTX 260 Core 216 -550 zł

+inne propozycje

1.Którą z tych karty byście polecili do grania w rozdzielczości 1680x1050?

2.Jaka ma najlepszy stosunek cena/wydajność?

3. Która by była w miarę możliwości najbardziej przyszłościowa(by wytrzymała tak z 2 latka), czy może lepiej przeczekać z opcją np. A. i po np. pół toku kupić coś lepszego?

Witam. Mam opcje na MSI NX8800GTS-T2D320E-HD-OC za 250 pln czy szmelc z sygnatury pociągnie ta karte? Może macie jakieś inne propozycje dla mnie za tą cene? Ogólnie rozglądam się za 8800gts ale dowiedziałem się że to troche prądolubne maszynki i obawiam się czy mój zestaw poradzi sobie.

Edited by najdroch

Mam do wydania około 300 zł poszukuje jakąś w miarę kartę graficzną .Co polecacie?

Moje parametry to : 3GB DDR2(800MHz) Kingston,Procek Intel Core 2 Duo E4300,1800Mhz(9x200),płyta główna Gigabyte Ga-965P-S3,moja obecna karta graficzna to 8600GT 512MB DDR2 575MHz/1300 ,ale nie jestem zadowolony z jej osiągów.

Zasilacz: DEER 400W

Edited by Spinal

szukałem grafiki raczej 5770, jako, ze wiekszosc sprzetu bede kupowal w agito, poprosze o pomoc, w wyborze jedej z dostepnych tam modeli wlasnie tej karty. Chodzi mi o dobre OC i w miare ciche chlodzenie (przynajmniej w 2d), raczej napewno bede zmienial chlodzenie, wiec przede wszystkim oc. Z gory dzieki.

reszta sprzetu

Monitor : LG W2261VP-PF

Procesor : AMD Athlon II X4 620

Płyta Główna : AsRock M3A770DE

RAM : GoodRam 2x2GB 1600MHZ

Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500W

ling do grafik na agito

Karty graficzne - Agito.pl

Wyszło SC2. W 1280x1024 wygląda fatalnie, zacząłem więc rozglądać się na większym monitorem, ale bez zmiany (oby tylko) grafy nie ma o czym gadać (aktualnie gf8800gt). Polećcie najtańszy sprzęt, co by SC2 godnie chodziło na 1680x1050 high. Reszta sprzętu to: msi p35 fr, e2160@3gb, 4x1gb, MC-350W.

Edited by deejay999

W tej cenie karta jest ok. OC ma dobre.

Niestety muszę się zapytać. Czy jest jakaś ciekawa alternatywa, bo zakładam że w swojej rynkowej cenie karciocha nie jest już taka fajna.

Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Warto doplacic te 300 zl do 5870 zamiast 5850? Czytalem, ze 5850 jest mniej zrace prad, cichsze i chlodniejsze, czy do tej karty i 5870 potrzebne jest dodatkowe chlodzenie?

Lepiej za te 300zl kupic szalik.

Gdzie ludzie takie rzeczy wyczytuja...

U mnie temperatura w spoczynku nie przekracza 40 stopni srednio jest okolo 37-38, duzo zalezy od obudowy i jej wentylacji.

A nawet sugerujac sie tym "testem" pytanie "czy do tej karty i 5870 potrzebne jest dodatkowe chlodzenie?" jest conajmniej glupie, ale odpowiem: tak oczywiscie, kazdy z nas zmienia tu standardowe chlodzenie bo inaczej karta nie wytrzymala by 5 minut w grach co bardzo dobrze ukazuja te slitasne tabelki z porownaniami na pcl.

Nie ten dzial.

Nie wiem, bo 320m to "nowy" stwor :P nie ma jej wynikow na notebookcheck ;/

W dziale laptopy opisz dokladnie ktore modele chcesz kupic to sie pomysli :P btw na dzien dzisiejszy to moim zdaniem w tych tanszych (~2300zł) do gier nadaje sie cos z 4650 ktora zjada 9600gt na sniadanie.