Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

MSI 770T-C45

Fortron FSP400-60GHN(85)

AMD II X2 240 AM2

GV32GB1333C9SC

Samsung 50 16 HD502HJ

 

Moglby mi ktos dobrac do tego zestawu (za 1027zl) jakas karte graficzna w prolinie do 1500zl? Tzn zeby calosc wyniosla 1500zl, wiec karta 470+/-, musi byc w prolinie wiec prosze nie polecac innych sklepow, chociaz wiem ze znajde taniej, ale brat sie uparl ze chce na miejscu i w ogole to nie bede sie z nim klocil jego sprawa :)

edit: jej, ale sie brzydko linki same zamienily na jakas brzydka reklame, juz poprawilem :)

Edytowane przez z3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni po koncu gwarancji padła mi Gainward GeForce 8800 GTS 512 , nie widze juz jej w sklepach komputerowych wiec prosze o podanie mi jakiejs alternatywy do tej karty ( podobna moc ) moze byc tez mocniejsza ale przede wszystkim prosil bym o jakis przyklad podobnej :) zalezy mi na niskiej cenie .

 

konifg :

C2D 8200

Abit IP35-E

Geil 2 gb ddr2

Chieftec 550 V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni po koncu gwarancji padła mi Gainward GeForce 8800 GTS 512 , nie widze juz jej w sklepach komputerowych wiec prosze o podanie mi jakiejs alternatywy do tej karty ( podobna moc ) moze byc tez mocniejsza ale przede wszystkim prosil bym o jakis przyklad podobnej :) zalezy mi na niskiej cenie .

 

konifg :

C2D 8200

Abit IP35-E

Geil 2 gb ddr2

Chieftec 550 V

 

8800gt ale kup z 1gb ramu, będzie płynniej jak na gts-ie, jak masz więcej siana to hd4850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8800gt ale kup z 1gb ramu, będzie płynniej jak na gts-ie, jak masz więcej siana to hd4850

 

Nie widze w sklepach 8800 GT a ten radeon jest cenowo na poziomie takim jak kupowalem 2 lata temu . chcialbym cos podobnego do mojego starego GF-a 8800 gts 512 . Zna ktos cos podobnego jeszcze dostepnego w sklepach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie radek HD5770 - sprzedałem grafę do PC2 i zastanawiam się co kupić czy 4870 czy 5770 wersja 1GB - oczytałem się testów i mam mętlik w głowie

Przeznaczenie gry w rozdzielczości 1920x1200 i średnie detale np Bad COmpany 2 - na tym GF 9800gt nie chodziło.

Karta i tak będzię kupiona na przeczekanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuje karty graficznej do takiego zestawu

 

AMD Athlon II X4 620 2,6GhzAt3,7Ghz + SilentiumPC Spartan HE923

ASUS M4A785TD-V EVO

A-Data 4GB (2x2GB) 2000MHz Xtreme Series

Zasilacz Tracer 500w

 

Do wyboru mam takie karty i nie wiem którą brać

 

1. GeForce 8800GTS 320MB Sparkle

2. GeForce 9800GTX+ 512MB PNY

3. Radeon HD4890 1024MB SAPPHIRE

 

lub NVIDIA GeForce 8800GTX 768MB

 

co będzie najlepsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chiałbym kupic karte graficzna dzieciakowi. W związku z awarią starej 8600GT. Myslałem nad czymś pokroju GT240 z DDR5 i w 40nm. Alternatywą jest 9600GT, ewentualnie 9800GT(o dziwo dość podobne ceny)Wydaje mi się że będą bardziej wydajniejsze od poprzedniej, przy niskim poborze prądu? Szukam czegos w cenie 270-320zł

Edytowane przez cyrion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę kupić grafę do Win7(aero), internetu, oglądania filmów i zdjęć. I dokładnie nic więcej. Chciałbym, żeby była cicha, najlepiej chłodzenie pasywnie, energooszczędna i tania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pci-e. Chodzi mi o to, czy z tych najtańszych lepsze, chłodniejsze, bardziej bezproblemowe są ATI czy nVidia. Moje doświadczenia z nVidią zakończyły się na 8800GT, a ATI raz instalowałem u kolegi.

Edytowane przez kszyh13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge Ci polecić ATI HD 4350. Mam z chłodzeniem pasywnym.

 

Windows 7x64, aero, bezproblemowo wyświetla obraz na LCD 26" 1920x1200.

 

edycja:

 

Jest rzecz jasna tania i podoba mi się, że ma wyjścia HDMI,DVI,VGA. Czasem podłączam monitor CRT stary.

 

Witam, chcę kupić grafę do Win7(aero), internetu, oglądania filmów i zdjęć. I dokładnie nic więcej. Chciałbym, żeby była cicha, najlepiej chłodzenie pasywnie, energooszczędna i tania.

 

Edytowane przez Forin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam prosbe - potrzebuje zakupic grafike do 400zl (najlepsza opcje w tej cenie) bardzo prosze o pomoc, dawno juz nie sledzilem rynku z grafikami ... nie mam pojecia co bedzie najlepszym wyborem w tej cenie :)

 

bedzie smigało na 24" ekranie 1920/1200 ... wielkosc karty nie ma znaczenia , mam dużą obudowe

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30zl w ta czy w ta wielkiej roznicy nie zrobi ;)

 

ktory bedzie lepszy 4850 czy gts ?

 

co do gier to owszem beda ale czasami i glowie SC2 a tak to wiekszosc to filmy ...

 

moze 5670 :D ?

 

w tym momencie mam 8800gts - mam nadzieje ze jedna z tych 2 jest lepsza od obecnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5670 ma mniejszy pobor pradu i to koniec zalet ;P Tobie potrzeba mocy. GTS wydajniejszy ale radeon sie lepiej kreci, wiec to zalezy czy chcesz podkrecic czy nie. Przy 250 patrz na zegary bo jest mnostwo wersji "green" ktore maja obnizone zegary i sa znacznie gorsze, a cenowo to samo... Z 4850 jest 1gb powercolor PCS, cicho i wydajnie, sa tez chyba referenty sapphire ale z kuponem na gre ;)

 

@edit no to nie wiem czy to ma sens ;P Ja bym sie nie rzucal na to, bo 88gts az tak bardzo im nie ustepuje. A gdyby sprzedac 88 i dolozyc do tych 400 to mozna by pomyslec o czyms lepszym znacznie ;P

Edytowane przez Prolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dokonca moge tak zrobic z racji ze 2 kompie mi padla grafika i musze cos kupic ... myslalem zeby moja ta co mam czyli gts 640mb (jedna z 1 kart jakie wyszly z serii 8800) wrzucic do tego 2 kompa a nowa wsadzic do mnie ;)

 

co do podkrecania nie przeszkadza mi to bo i tak bedzie to zwodowane :)

 

patrze na gts 250 i ceny oscyluja blizej 500zl :/

 

GAINWARD GT240 G.S. 1GB DDR5 585/3780MHz SKLEP Wwa (1073738135) - Aukcje internetowe Allegro

 

PALIT GTS 250 1024MB 256BIT DDR3 HDMI BOX SKLEP (1074994870) - Aukcje internetowe Allegro

 

moze cos z tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT to w ogole pomylki ;P Sorry, bo wprowadzilem troche w blad, rzeczywiscie po ostatnich zawirowaniach ceny normalnych wersji to juzz jednak 490zl wzwyz. Wiec GTS nie oplacalny, a o tym palicie nic Ci nie powiem niestety bo nie wiem. Poczekaj na kogos bardziej kompetentnego ;) Ja bralbym 4850 1gb np

PowerColor Radeon HD4850 PCS 1024MB DDR3 /256bit/ DVI HDMI [AX4850 1GBD3-PH] - 459zł : Esc.pl

 

Ale ceny tragedia... Lepiej chyba poczekac, zlotowka idzie w gore, mamy prezesa NBP a euro ma zawirowania, wiec musza zejsc z cen bo inaczej to juz bedzie tragifarsa. Jak jest zle to podnosza migiem a jak dobrze to reaguja z miesiecznym opoznieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozbija sie o to w jakich detalach chcesz grac i w jakiej rozdzielczosci. To prawda jest, ale na fullHD znacznie bardziej przyda sie moim zdaniem pamiec ram. Mozesz grac w nizszych ale skalowanie z fullhd nie jest ciekawe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ta nie jest troche za tania ... :|?

 

ATI RADEON HD 4870 HD4870 1024MB 1GB DDR5, GW.! (1068640263) - Aukcje internetowe Allegro

 

sorry ale jak mam kupic jednak badziew to wole juz te pare zlociszy dolozyc ... wiec tam max max max 540zl i ani zl wiecej ;)

 

jeszcze takie cos

 

http://www.allegro.pl/item1064509555_nowa_gigabyte_hd4870_1gb_gddr5_hdmi_najtaniej.html

 

o i nawet taka sie znalazla ;)

 

PowerColor RadeonHD 5770 512 MB UltraExtreme !!!! (1072968836) - Aukcje internetowe Allegro

 

to juz jesy chyba zdecydowanie lepsze

 

jednak musi byc 1gb ddr :( patrzac na testy fps w 5770 512 jest gorsza niz4870 1gb

Edytowane przez wojooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...