Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej - padła mi 8800GT shit

Co kupić na jej miejsce żeby nie przepłacać. MAm złącze pci e x 16, e 8200 zasiłka 520 corsair. Duzo testów przeczytałem i mentlik mam. Polecali mi hd 4870 1 G za 300zł ale gwara tylko do lipca boję się wysypki. Droższej nie chcę tylko tańszą jakos i tak cały komp będzie do wymiany

Edytowane przez bassy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej - padła mi 8800GT shit

Co kupić na jej miejsce żeby nie przepłacać. MAm złącze pci e x 16, e 8200 zasiłka 520 corsair. Duzo testów przeczytałem i mentlik mam. Polecali mi hd 4870 1 G za 300zł ale gwara tylko do lipca boję się wysypki. Droższej nie chcę tylko tańszą jakos i tak cały komp będzie do wymiany

 

Może być ta karta jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO co do hd4870 to sam właśnie ją kupiłem zamiast 9600gso 768mb od gainwarda. Różnica jest znaczna po przesiadce na radeon, karta jest od gainwarda 512mb ddr5 i powiem szczerze ze zamiana opłacała się. Za kartę zapłaciłem 310zł z przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy Bezel management działa dobrze na obecnych sterownikach do Radka? Rozważam 6850 do trzech monitorów i nie wiem czy warto. Sporo w necie zdesperowanych, którzy flasciach!ą EDID swych monitorów. Dodam jeszcze, iż posiadam 22" po środku i 2x 19" po bokach, więc problem EDID mnie martwi.

 

2. http://www.palicomp.co.uk/ebay/PIC_ASUS_6850_1GB.jpg

Czy przejsciówka DVI/HDMI zmieści się gdy biała wtyczka DVI będzie wpięta w dolny port?

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanie do forumowiczów... jaką byście polecili kartę graficzną do (max. 700zł) zestawu co jest w sygnaturze?? Miała by zastąpić obecnego GF 8800 GTS 512mb. Znajomy polecił mi coś takiego -> GigaByte GTX460 1024OC2 • ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław tylko nie wiem czy ta karta jest warta tych pieniędzy i czy nie ma czegoś ciekawego w podobnej cenie. Max rozdzielczość w jakiej gram to 1680x1050

Edytowane przez Marcinas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sprzedać mojego HD4850 i kupić HD5770.

Czy kupując HD5770 powinienem polować na jakiegoś konkretnego producenta czy każda referencyjna będzie dobra?

Ewentualnie czy warto dołożyć do jakiejś niereferencyjnej?

 

Z góry dzięki.

 

EDIT:

A może w ogóle jakąś inna grafę do 400zł? Może być używana.

Edytowane przez Brydz0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się wymienić x1950pro 256MB na dwuletniego Powercolor HD3850 512MB za ~150zł (jak wygląda awaryjność tych kart?) w poniższym zestawie, czy lepiej dozbierać do HD4850? (W planach mam też wymianę 5000+ na II x250)

 

GA-M56S-S3

x2 5000+ Brisbane @ 3155MHz 1.3V (Freezer 64 Pro)

GEIL Ultra PC6400 4x1GB @ 900MHz CL4 2.1V

Powercolor x1950pro 256Mb/256MB

19 cali - 1280x1024

Edytowane przez tomkoz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny konfig wygląda tak:

Athlon X2 3600+ (lekkie OC)

GF 7600GS Palit (po OC)

2x1GB ram

Chciałbym wymienić kartę na coś co jeszcze utrzyma tego kompa z rok-dwa przy życiu (i zagrać w kilka zaległości typu GTA IV). Jest sens kupować to co polecają w "Kartach graficznych na luty" czyli HD5570, 9600GSO, 9600GT, 8800GS, HD4670, GT 240 GDDR5 czy też będą się zwyczajnie nudzić przy moim procku? w planie może jeszcze lekkie OC jak będzie lepszy cooler. Nie chciałbym przepłacać i zmieścić się w granicach 250zł, mogą być używane jak coś starszego

Edytowane przez GTwice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny konfig wygląda tak:

Athlon X2 3600+ (lekkie OC)

GF 7600GS Palit (po OC)

2x1GB ram

Chciałbym wymienić kartę na coś co jeszcze utrzyma tego kompa z rok-dwa przy życiu (i zagrać w kilka zaległości typu GTA IV). Jest sens kupować to co polecają w "Kartach graficznych na luty" czyli HD5570, 9600GSO, 9600GT, 8800GS, HD4670, GT 240 GDDR5 czy też będą się zwyczajnie nudzić przy moim procku? w planie może jeszcze lekkie OC jak będzie lepszy cooler. Nie chciałbym przepłacać i zmieścić się w granicach 250zł, mogą być używane jak coś starszego

 

To zdecydowanie nie sa karty do GTAIV. Niestety procek też będzie się nie wyrabiał niezależnie od karty jaką zamontujesz.

 

W tej cenie często wspominany Radeon 4850 ale pod warunkiem że masz znośny zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz Amacrox Warrior 400W, wszystko na Abicie KN-9 (chyba bez ultra, w każdym razie ten na nForce4)... albo KN8... to tak dawno nie było, od kilku lat w ogóle w sprzęcie nie siedzę...

Edytowane przez GTwice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...