Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

No i tyle na temat Mapet <ok>

a co do Kyla ja nie popieram? lol podałem ci adres strony wybieramy optymalna grafike do doom3 ale no cóż pewnie nawet czytać nie umiesz.

Nie jestem wulgarny;] poporstu wrzody mi pękają jak widzę twoje usilne starania do przedstawienia hmm właśnie czego?

27 klatek no fajnie ale gra wygląda jak Quake 2 z EBM dla mnie BEZNADZIEJA.

Czy ty nie rozumiesz człowieku że jej klimat jest budowany na cieniach i specularach ( wszystko tam jest metaliczne) a ty wywaliłeś te 2 rzeczy i cieszysz jape....weź z fify 2006 wywal model piłki...bo po co piłka...

KONCZE i tyle bo się czat robi

pozdrowienia i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad jakas grafa stad http://www.apollo.pl/?mod=store&name=6600&grp=21

w granicach 500 zl (PCI lub AGP). Mysle, ze w tej cenie faworytami sa Leadtek i Gigabyte 6600GT na PCI. Ktora wybrac? Leadtek jest minimalnie tanszy, ma fajniejsze gry ;), ale podobno sa z nim jakies problemy przy monitorze na D-SUB. Doradzcie prosze

Edytowane przez arch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad jakas grafa stad http://www.apollo.pl/?mod=store&name=6600&grp=21

w granicach 500 zl (PCI lub AGP). Mysle, ze w tej cenie faworytami sa Leadtek i Gigabyte 6600GT na PCI. Ktora wybrac? Leadtek jest minimalnie tanszy, ma fajniejsze gry ;), ale podobno sa z nim jakies problemy przy monitorze na D-SUB. Doradzcie prosze

-> Mapet :wink:

 

Co do karty to łącze PCIE cudów nie robi jeśli chodzi o speed, ale lepiej na nim kupić kartę bo w przyszłości na AGP może być problem coś innego taniego szybkiego skołować. AGP odchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-> Mapet :wink:

 

Co do karty to łącze PCIE cudów nie robi jeśli chodzi o speed, ale lepiej na nim kupić kartę bo w przyszłości na AGP może być problem coś innego taniego szybkiego skołować. AGP odchodzi.

a nie domysliles się że może mieć autor płyty ASROCKA:P z AGP i PCIE?

a jeśli tak jest to radzę kupic płytę normalną;]

jeśli przymieżasz się do kupna nowej płyty itd, to bierz tylko PCIE z jednej przyczyny CENA!

Kyle się mylisz AGP jeszcze długo nie odejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyle się mylisz AGP jeszcze długo nie odejdzie

Ale nie warto inwestowac w AGP aktualnie.. (oczywiscie jesli myslisz o graniu).

No chyba że CAŁEGO KOMPA ZMIENIASZ co np. 1rok

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, bede mial AsRocka... Ale nie pytalem czy pci-e jest lepsze od agp, tylko ktora z kart na pci-e wziac, gigabyte czy leadteka 6600gt... To info, ze ew. moze byc na agp podalem tak na wypadek, gdyby jednak istniala lepsza opcja ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, bede mial AsRocka... Ale nie pytalem czy pci-e jest lepsze od agp, tylko ktora z kart na pci-e wziac, gigabyte czy leadteka 6600gt... To info, ze ew. moze byc na agp podalem tak na wypadek, gdyby jednak istniala lepsza opcja ;p

jak bym kupil normalna plyte i cos leadteka 6600 gt na pcie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie domysliles się że może mieć autor płyty ASROCKA:P z AGP i PCIE?

a jeśli tak jest to radzę kupic płytę normalną;]

jeśli przymieżasz się do kupna nowej płyty itd, to bierz tylko PCIE z jednej przyczyny CENA!

Kyle się mylisz AGP jeszcze długo nie odejdzie

Było prawdopodobne że stoi przed wyborem płyty/ma asrocka, ale pomyślałem że ten asrock to tak słaby produkt że kto by go kupił :D

 

Co do tego że AGP długo nie odejdzie ... właściwie można powiedzieć że już odeszło, czego "objawem" jest produkcja nowych kart praktycznie tylko pod PCI-E, i wyższe ceny analogicznych kart AGP. Jak widzisz pojęcie "odchodzi" jest względne.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam taki zgryz:

 

Co mam wybrać? Mam do wydania 2100zł i ani zlotówki więcej. Chcę kupić 3 komponenty - proc, mobo i grafa ( reszte mam)

Myślałem nad tym dosyć długo. I mam do wyboru dwie opcje:

 

1. A64 3000+ Venice

Gigabyte GA-K8N SLI

GF 7800GT

2. A64 3000+ Venice

Asus A8N-SLI/DFI Ultra

6800GS

 

albo może coś innego? w każdym bądz razie nie moge przekroczyć magicznej granicy 2,1k zł.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu padł mi Saphhire 9800PRO 128/256... teraz potrzebuje jakiejs taniej karty ale zeby dzialaly mi w miare dobrze najnowsze gry... Sprzęt jest taki jak w podpisie... mile widziane linki z allegro czy sklepów... zastanawiałem się nad R9700pro lub GF6200 ale czy jest jakiś sklep który sprzedaje modowalne 6200 (sprawdzone)... wybaczcie że zawracam d... mógłbym poszperac na forum ale sami wiecie jak wielki jest ogrom informacji na temat kart i jak wiele jest kłótni... cięzko coś SZYBKO wybrać... prosze o wyrozumiałość i odpowiedź/ w sumie już nieaktualne...

Edytowane przez maslosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jaka role ma grafika w obrobce wideo. Wywnioskowalem ze istotniejszy jest procek z pamiątkami, nasuwa mi sie dlatego to glupie pytanie. Na co w praktyce przeklada sie szybkosc wypelniania pixeli ? Czy naprzyklad czasy dostepu pamieci karty graficznej maja odczuwalne roznice poza renderingiem 3d w grach i szalenstwem wiekszej ilosci mghz ? :P Nie mam pieniążków na wyspecjalizowane rozwiazania, potrzebny sprzet do wszystkiego. Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos chetny udzielenia odpowiedzi, co byloby najlepszym rozwiazaniem.

Rozważam (niewiem dlaczego tylko ATI : ) cos na r480 pracujacego z 1.6ns pamieciami w takiej opcji sa np fireblad, gto2, 850xt itd Własną pamiec mam zawodna wiec nie wymienie wszystkich jak leci ;) czy upierac sie przy 16-stu potokach ? Tak jak wspominalem chcialbym jakis film sobie skrecic w 3dmaxie cos pomodzic, zdjeciami i sama grafiką (nie w komputerze) tez zdazy sie pokombinowac itd itp Grac tez lubie tego mowic chyba nie trzeba;). Zmieniam całą skrzynke wiec mam jakies pole manewru 750 do 1000 max wiem ze moge trafic za 1010 zyka np X850xt lub za mniejsze pieniazki fireblada co robić ? podarowac sobie odrobine luksusu czy zostawic te 200 zyka w kieszeni ? Czy NV ma jakies lepsze rozwiazania, bo z tego co sie orientuje to w tym przedziale cenowym radki lepiej sie spisuja ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nie ma alternatywy dla NV .

http://sklep.morele.net/?pg=product_info&P...BRD_name&dspl=p

cena troche wieksza ale funkcjonalnoscia nadrabia i jakby nie bylo Leadtek

Za tą cene lepszej nie kupisz- wyniki 3D mark 2003 9000- 3D mark 2005 4000 bez podkręcania

GPU/Memory Clock(MHz) 550/560

Edytowane przez Bulleto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam takie pytanie, czy warto się bawić tymi Connect3d x800gto, czy może kupić sapphire x800 firablade.

Czy różnica w pamięciach(1.6, 2.0 ns) maja aż takie znaczenie?? Pozdrawiam

JAk już pisałem:

 

2ns = standardowe 1000 Mhz bez OC

1,6ns = 1250 Mhz bez OC

 

ja mam pamięci 3,6 taktowane 540 Mhz podczas gdy zgodnie z ich spec mogą pracować ( bez OC ) 555 Mhz.

 

lepiej oczywiście kupić szybsze pamięci ( 1,6 )

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dostasłem w spadku coś takiego płyta MSI 845PE Max,P4 2,4G ,Ram 2x512 DDR ,dysk 80Gb 7200 Rpm no i NVIDIA GeForce4 Ti4200 (64Mb) chcę podłączyć LCD ale w karcie nie ma wyjścia DVI a na nim podobno lepiej chodzi więc trzeba ją wymienić tylko na jaką przy tej płycie i czy w ogóle warto POMOCY :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...