Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

To jest chyba zasilacz z obudowy. Dla mnie, nie zbyt stabilną konstrukcją. Czas chyba kupić lepszy model coś z XFX, OCZ, Chieftec, Corsair ewentualnie SilentiumPC

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na co można byłoby wymienić radeona club3D HD5770 z 1gb ddr5 za kwote sprzedaży + 200zł (~400zł) ?

i5 3350p, b75-g43a, 4gb elixir ddr3 1600mhz, corsair vs450

 

PS: Co do kurtmedia, brałem od nich ram, płytę i obudowe(brutus m23) i wyszło mnie wszystko taniej o około 100zł a problemów nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko wystarczy to, że wchodzisz z ceneo cena jest OK. dodajesz produkt i ceny się zmieniają w koszyku.

 

Wysłałem maila do nich, powiedzieli, że przez ceneo się nie wchodzi. Odpuściłem sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co możecie polecić w zamian za HD5770. Cena do 700PLN. W kompie siedzi AMD X4 Phenom 955 i 8 GB. Zestaw zasila firmowy mocny zasilacz. Piszę w imieniu kolegi więc moją sygnaturą proszę się nie sugerować.

 

Pozdrawiam.

 

P.S.

Zależy przede wszystkim o najlepszy stosunek cena/jakość.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi jakąś grafikę (cicha, najlepiej pasywna) która poradzi sobie z grami typu LOL w FULLHD. Grafika będzie działała razem z Intel G3420. Budżet to 300zł razem z wysyłką ale do 350-360zł jeśli będzie sens to naciągnę budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast 9400GT to bym wolał 8600GT DDR3 ,cena podobna a karta szybsza .

 

HD77xx zjedzą te karty na śniadanie jeżeli chodzi o wydajność , choć dla CS 1.6 bez modyfikacji to może być za dużo , sam grałem prawie na max. detalach w CS:S na sprzęcie z podpisu i wszystko chodziło płynnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie karta której nie słychać to jest priorytet. Może znasz jakieś HD77xx z oprogramowaniem typu "XtremeTuner" co przy włączeniu komputera się włącza i możesz ustawić wentylator nawet na obr takie by się wyłączył i nawet jak karta będzie osiągała 90 stopni to on cały czas będzie się słuchał programu, a nie włączał (z przegrzania). Bo miałem GTX 260 i ona cały czas w grach miał 90stopni ale wentylator sobie przykręciłem na 14% i nic a nic nie było słychać, a posłużył mimo takowego traktowania prawie 4lata i go sprzedałem (nigdy nie miałem z nim problemów). Ale nawet jakby taki HD77xx padł po roku to i tak chciałbym mieć możliwość takiego ustawienia prędkości wentylatora jaka mi pasuje, a nie jaką producent sterownik narzuca bo bardzo mnie irytuje praca każdego wentylatora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to byłby niezły strzał w kolano, ta karta kosztuje 400 i jest słabsza niż HD7750. Asus HD7770 jest zupełnie niesłyszalna, R7 260X od Asusa również, a jest 2x wydajniejsza niż R7 250. No chyba, że na wydajnośc ci nie zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R7 250 to nic innego jak HD7730 z GPU taktowanym o 150 mhz wyżej , sam rdzeń i taktowanie VRAM to samo co w HD7730 .

 

Pomijam cenę tego pasywnego R7 250 od Szafirka , za nie wiele więcej można mieć R7 260X .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie jaka grafika za max 250zł z przesyłką (koniecznie nowa na gw) do:;

intel quad q6600

zasilacz 400w forton jakis

2gb ddr2

Obecnie integra (intel gma), komp ma być pod fife 14

Czy gt 630 nv da radę ? czy coś innego zaproponujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nówka do 250zł z przesyłką to chyba faktycznie gt630 , gdyby można było delikatnie naciągnąć budżet to proponowałbym wydajniejsze  gpu - http://www.agito.pl/karta-graficzna-asus-radeon-hd-6670-2gb-ddr3-pci-e-box-84-670744.html?attr=248-495317

Edytowane przez gando

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta mi wpadła w oko wiem że budżet inny ale ma gwarancje 36 miesięcy.

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd7770-1024mb-rev-2-0-gv-r777oc-1gd-456181/

Jeśli jej wentylator skręcę Scythe Masterem do minimum będzie słyszalna nadal czy mógłbym ją kupić spokojnie? Bardzo zależy na ciszy bo wentylatory wszytkie jakei posiadam nie kręcą się wyżej niż 700obr. i naprawdę jest błoga cisza i chciałbym to utrzymać, a stara GTX 260 strasznie się grzała i za każdym włączeniem kompa musiałem ją przyciszać programem bo sam się nie chciał uruchamiać mimo że powinien.

 

 

EDIT.

Czy może taki model będzie cichszy?

http://msi.strefamarek.allegro.pl/msi-radeon-hd-7770-1gb-ddr5.html

 

Najchętniej bym przygarnął coś z stajni Nvidia ale chyba w tej cenie max 350zł (jeśli nowa na gwarancji) lepiej wypadają produkty od Ati nie?

Edytowane przez koniMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaką kartę polecacie do tego zestawu do 300 zł?

 

Mój sprzęt:

Intel E8200 2,66 GHz

Gigabyte EP35C-DS3R

Chieftec GPS-500AB A

RAM 4GB DDR3

 

Myślałem nad Radeonem HD6670, jest coś lepszego w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozbieraj trochę jak możesz i kup HD7770 .

 

Wersja od MSI jest za 326 zł , za niecałe 350 zł jest wersja od Gigabyte .

 

A jak 300 zł to już górny limit to szukaj używek .

 

HD6770 można dostać już za 200 zł .

 

Za niecałe 300 zł masz używane HD6790 .

 

Obie karty mocniejsze niż HD6670 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reyden która z powyżej przeze mnie podanych kart będzie cichsza, która lepiej kupić? Pracować będą z G3420 w FULLHD, do filmów, do gier:LOL, CS 1.6, CS GO (mogą być najniższe).

Przede wszystkim CISZA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Asusa za 373 zł , innych modeli Asusa nie widzę w morele.net .

 

Asus z chłodzeniem DCII jest poza twoim budżetem , w dodatku to wersja z 2GB VRAM .

 

 

Nieee, tamten ma lipne chłodzenie po całości. Tego: http://www.agito.pl/karta-graficzna-asus-radeon-hd-7770-directcu-1gb-ddr5-pci-e-box-v2-84-580294.html

 

Przy tym TDP chłodzenie DirectCU robi robotę, karty nie słychać. To samo chłodzenie było kiedyś seryjnie na GTX 560 i dawało radę.

Myślicie że opłaca się poczekać aż w sklepach pojawią się R7 265 z kupnem R7 260X, tzn, czy jest szansa na jakąś sensowną zmianę cen?

 

 

Moim zdaniem nie warto czekać, karta jest tylko 15% mocniejsza, a niewiadomo kiedy będzie i w jakiej cenie. Ewentualnie możesz dorzucić do mocniejszego GTX 660, którego można wyrwać za 600 już.

Edytowane przez humanoidal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem nie warto czekać, karta jest tylko 15% mocniejsza, a niewiadomo kiedy będzie i w jakiej cenie. Ewentualnie możesz dorzucić do mocniejszego GTX 660, którego można wyrwać za 600 już.

 

Chodziło mi o to, czy może stanieje R7 260X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady z zakupem Ati 7770, a mam jeszcze pytanie czy mając taką kartę wentylator po podłączeniu do panelu Scythe na najniższych obrotach będzie słyszalny bo z poprzednim GTX 260 Galaxy próbowałem tak ale choć pokrętło na panelu Scythe było na minimum to i tak słychać go było. Panel to dokładnie "Scythe Kaze Q 3,5" i regulacja napięciem to "5-12V" czy jest jakaś przejściówka albo coś żeby obniżyć te 5V do 3V tak aby kręcił się na najniższych obrotach nonstop czy to stres czy to idle cały czas żeby chodził z tą samą prędkością, temperatury mnie zbytnio nie interesują.

 

EDIT.

Podpinał bym bezpośrednio do regulatora/wiadomo. Ale regulator ma w rzeczywistości minimalne zejście do 6V, a nie jak producent zapewnia 5V tak wynika z jakiejś recenzji co na goglach znalazłem, a miernika nie posiadam więc nie mam jak sprawdzić. ;/

Edytowane przez koniMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...