Skocz do zawartości
shar3ki

Intel Pentium 4 4325 MHz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko jak ktos zrobil taki wynik w 3dmarku i jak podkrecił procesor i od INTELA do 4325 MHz.

http://service.futuremark.com/compare?2k1=6711760

Czy to jakies przekręty czy to rzeczywiscie możliwe?

A popatrzcie na wyniki w 3dmarku:

-Dragothic - Low Detail - 466 fps

-Nature 170 fps

 

Chcialbym miec taki sprzet, dopiero bym sobie pobrykał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.2ghz p4 test waterchiller 1.65 volts ati aircooled with a/c and mods - wszystko pisze :D , tylko wodne i taki wynik :?: , może jakiś peltek do tego:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.2ghz p4 test waterchiller 1.65 volts ati aircooled with a/c and mods  - wszystko pisze  :D , tylko wodne  i taki wynik  :?: , może jakiś peltek  do tego:lol:

Ale to jest waterchiller - czyli wc gdzie zamiast chłodnicy jest układ zmrażający od lodówki.

www.overclockers.com/tips1061

Tak to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak p4 -niech ktos mi amd dzialajacego na 3ghz pokaze w 3dmarku i ciekawe jaki wynik na takiej samej grafie?

No tak mnie to denerwuje jest tyle AMD podkręconych nawet do 3.3GHz i na żadnym nie ma robionego testu w 3D Marku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak p4 -niech ktos mi amd dzialajacego na 3ghz pokaze w 3dmarku i ciekawe jaki wynik na takiej samej grafie?

No tak mnie to denerwuje jest tyle AMD podkręconych nawet do 3.3GHz i na żadnym nie ma robionego testu w 3D Marku.

hehe no własnie :/

Co z tego ze sie tak ostro wykreca jak i tak nei jest np. w stanie pobic pentiuma o takim samym takotwaniu.. :/ heh a pwnie nie mzoe skoro nei ma dowodów :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak p4 -niech ktos mi amd dzialajacego na 3ghz pokaze w 3dmarku i ciekawe jaki wynik na takiej samej grafie?

No tak mnie to denerwuje jest tyle AMD podkręconych nawet do 3.3GHz i na żadnym nie ma robionego testu w 3D Marku.
Nie chce nikogo urazić bo sam miałem ale Athlony XP podkręca się na chwilę bo za moment (jak długo to?? któż wie...) coś zaczyna się sypać.A to testy się wywalają , a błędy w grafice , samoczynne restarty itp. Aby wykonać screen z wcpuid wystarczy tylko odpalić kompa...i już mamy podpis XP1700+@XP2600+ ...he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joshua, wez za przeproszeniem nie pitol ,mam na STALE 1700+@2300Mhz ,ja na tym kompie gram ,ogladam filmy i mam ciagle w tle kilka progow do zasysu ,bywa ze tydzien nierobie restartu.A mam nedzne AC.A wynik w 3Dm to bardziej zalezy od wykrecenia grafy jak proca.

Rownie dobrze ja moglbym powiedziec ze po podkreceniu za "moment" P4 idzie do piachu.Bzdurne gadanie i tyle.

A ,bylbym zapomnial "he ,he"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Joshua, wez za przeproszeniem nie pitol ,mam na STALE 1700+@2300Mhz ,ja na tym kompie gram ,ogladam filmy i mam ciagle w tle kilka progow do zasysu ,bywa ze tydzien nierobie restartu.A mam nedzne AC.A wynik w 3Dm to bardziej zalezy od wykrecenia grafy jak proca.

Rownie dobrze ja moglbym powiedziec ze po podkreceniu za "moment" P4 idzie do piachu.Bzdurne gadanie i tyle.

A ,bylbym zapomnial "he ,he"

Dopra , dopra - nie denerwuj się już. Napisałem , że miałem !!! To dobry procesor ale ja go już nie chce. Nie piszę o wynikach w 3DMarku tylko o problemach z przejściem go na podkręconych procach...i już bez he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopra , dopra - nie denerwuj się już. Napisałem , że miałem !!! To dobry procesor ale ja go już nie chce. Nie piszę o wynikach w 3DMarku tylko o problemach z przejściem go na podkręconych procach...i już bez he he

jakoś tak też miałem P4 2,0 i patrząc na twój podpis , to kiepsko ci leci

mój na Solteku 85ERV biegał na 3,2GHz stabilnie przy Vcore 1,85V przez całe 10 miesięcy - teraz biega od ponad pół roku u kumpla na 3,0GHz na tejże płycie

mało tego , będąc neutralnym w kwestii AMD vs. Intel stwierdzam , że AMD jest o tyle lepszy , że taki sam efekt jak przy P4 można uzyskać za zdecydowanie niższe pieniądze... nie neguję tym samym tego , że P4 jest dobrym procesorem , ale ma jedną wadę : CENA

tak poza konkursem , to teraz mam procesor za 300 złotych (XP1800+) - na dole w stopce masz compare...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak też miałem P4 2,0 i patrząc na twój podpis , to kiepsko  

ci leci mój na Solteku 85ERV biegał na 3,2GHz stabilnie przy  

Vcore 1,85V przez całe 10 miesięcy - teraz biega od ponad  

pół roku u kumpla na 3,0GHz na tejże płycie mało tego ,  

będąc neutralnym w kwestii AMD vs. Intel stwierdzam , że  

AMD jest otyle lepszy , że taki sam efekt jak przy P4 można  

uzyskać za zdecydowanie niższe pieniądze... nie neguję tym

samym tego ,  że P4 jest dobrym procesorem , ale ma jedną  

wadę : CENA tak poza konkursem , to teraz mam procesor  

za 300 złotych  (XP1800+) - na dole w stopce masz compare...

ooooo moglbys podac mi serie tego procka?

Bylbym bardzo dzwieczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooo moglbys podac mi serie tego procka?

Bylbym bardzo dzwieczny :D

oczywiście :

 

AXDA1800DUT3C 9523386270123 JIUCB0251RPMW

 

box , kupiony 4 miesiące temu w NTT za całe 299,- netto

obecnie na 1,85V , postuje na 2,6GHz , ale tylko postuje :lol:

przy 2,4GHz nie do końca jest stabilny więc sobie odpuszczam i cały czas tak jak w sigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no własnie :/ 

Co z tego ze sie tak ostro wykreca jak i tak nei jest np. w stanie pobic pentiuma o takim samym takotwaniu.. :/ heh a pwnie nie mzoe skoro nei ma dowodów :>

:lol: i buhahahahhaha

porównaj P4 2 GHz i Athlona XP 2 GHz to pogadamy. może amd nie wykręci takiej częstotliwości jak P4 ale chyba żartujesz lub piłeś albo masz zły dzień, bo nie sądzę żebyś na trzeźwo takie głupoty wypisywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak p4 -niech ktos mi amd dzialajacego na 3ghz pokaze w 3dmarku i ciekawe jaki wynik na takiej samej grafie?

 

no ciekawe p 4 to nie jest takie totalne dzieło sztuki że by amd nie miało szns jak by athlon miał 3 ghz to p4 by musiało mieć z 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak p4 -niech ktos mi amd dzialajacego na 3ghz pokaze w 3dmarku i ciekawe jaki wynik na takiej samej grafie?

No tak mnie to denerwuje jest tyle AMD podkręconych nawet do 3.3GHz i na żadnym nie ma robionego testu w 3D Marku.
Nie chce nikogo urazić bo sam miałem ale Athlony XP podkręca się na chwilę bo za moment (jak długo to?? któż wie...) coś zaczyna się sypać.A to testy się wywalają , a błędy w grafice , samoczynne restarty itp. Aby wykonać screen z wcpuid wystarczy tylko odpalić kompa...i już mamy podpis XP1700+@XP2600+ ...he he
Proponuje w stanie po uzyciu alkoholu lub innego podobnie dzialajacego srodka nie wlaczac kompa i nie pisac glupot...he he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo moderzy skierują sprawę do Sądu Grodzkiego za sufrowanie w stanie nietrzeźwym :!: :wink: :lol:

grozi to pozbawienie dostępu do sieci i przepadkiem kompa :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wy na to? :lol:

 

 

Intel P4 3.2@5.13Ghz | Jarek | 10.07.2003 @ 02:10:58

Serwis [VR-Zone Hardware] uaktualnił swoją bazę wyników podkręcania procesorów Pentium 4 Northwood. Wśród dodanych wyników znalazł się nowy rekord podkręcania. P4 3,2GHz (FSB 800MHz) został podkręcony do 5,13GHz (FSB 1281MHz). Wyczynu tego dokonał człowiek pochodzący z Japonii. Procesor podkręcano na płycie ASUS P4C800 Deluxe, a napięcie jakie mu ustawiono to 2,17V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i jak przypuszczam do chłodzenia procka i reszty użyto ciekłego azotu lub tego typu czegoś tam...

Wcale nie.Odpalil go na AC....na Marsie :wink:

Cytuje: "Mars, krążący dalej od Słońca niż Ziemia jest planetą chłodniejszą; temperatura przy jego powierzchni obniża się często do -120st C, nigdy zaś nie przewyższa +35st C."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...