Skocz do zawartości
alepajonk

[2500zł] [Gry] komputer + monitor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Planuję zakup komputera do grania oraz zastosowań ogólnych. Zgodnie z poradami kolegów z tematu zdecydowałem się na odblokowanego Pentiuma i kartę R9-270. Na podstawie rankingu z pcmonitors.info zdecydowałem się na monitor BenQ EW2740L.

Koszty chciałbym ograniczyć do 2'500zł.

 

Koszyk: morele.net/inventory/info/K9hSRo

 

Udało mi się już kupić kartę za 465zł, hdd za 199zł i ssd za 190zł, tak więc koszyk tylko dla celów "poglądowych".

 

Z góry dziękuję za kolejne porady i pozdrawiam.

Edytowane przez alepajonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry masz na myśli?

 

Do zadań ogólnych wystarczy integra Intela. Starsze gry powinna pociągnąć bez najmniejszych problemów.

Poza tym taki kręcony G3258 robi "miazgę" z A6. W jednowątkowych zastosowaniach APU jest niestety zdecydowanie słabsze.

 

BTW. Gdzie jest ten zestaw?

 

Z SSD nie zmieścisz się w kwocie 900 PLN: http://www.morele.net/inventory/info/J4r7Bm/

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduję się na MSI H81M-P33 V2. Poleca ją tomshardware.com jako optymalną do podkręcania i praktycznie, bez żadnej dopłaty w stosunku do AsRocka, dostaję usb 3.0 na front.

Edytowane przez alepajonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...