Skocz do zawartości
Rantax2

Problem z netem

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie mam problem z netem ok. 2 miesięcy net mi przerywa, np. przy włączeniu filmiku nie musi on używać neta, ale neta i tak przerwie, na wieczór neta to praktycznie nie mam. Dodam ,że brat wydzwaniał do Netii, Netia nic nie pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ostatnio ciekawy artykuł http://nt.interia.pl/internet/news-12-milionow-domowych-routerow-moze-byc-zagrozonych,nId,1577520 , może to być przyczyną Twojego problemu i co ciekawe nie ma tam routerów asusa . Jak czytałem to miałem obawy ale po sprawdzeniu odetchnołem z ulgą :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem z Netią sporo przebojów, net był kilka dni później 2-3 godziny nie było potem znowu był pare dni i tak naokrągło :) Często było też zrywanie połączenia na minute-dwie ,ogólnie szlag mnie trafiał :) Trwało to około 2 miesiące, jak tylko coś się działo to odrazu zgłaszałem, najpierw twierdzili że w moim rejonie mają często awarie i pracują nad tym potem że linia przeciążona, było z 5-6 wizyt, podczas ostatniej był kumaty gościu posprawdzał skrzynki na klatce, mówił że burdel tam z kablami ledwo się trzymają, poprzepinał podociskał itp i że 90% przez to mam dupe z netem. Jakoś potem 2-3tygodnie było OK i chyba zbieg okoliczności znowu problem, po kablu wszystko ładnie działało ale jak cos sciągałem sporo ważącego po wi-fi np. gre na ps4 zaraz wywalało net, to znowu zgłoszenie, najpierw znowu pewnie bajka że gdzies mnie przełączą pod mniej obciążoną linię oczywiście nic to nie pomogło to znowu zgłoszenie i wymienili modem(z funkcją routera mam) i wszystko hula jak powinno.

 

Możesz zrobić hard reset routera jak nic nie pomoże to - męcz dziadów do bólu :)

Edytowane przez Elvis799

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...