Skocz do zawartości
Miczael

buu zjadło mi rezerwuar

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety po oczywiście roku czasu (gwarancja 12 m-cy) na rezerwuar 

płyn:

Aquacomputer Double Protect Ultra blue zjadł mi rezeruar XSPC Acrylic Tank Reservoir  do Laing ddc 1t :(

pojawiły się mikropęknięcia i wyciek z układu 

 

Nigdy więcej plexi w WC

nie mam nic do płynu jest rewelacyjny, czysty i wydajny 

 

 

4cf03b481c3b91ae.jpg

 

68c3614a695ebd03.jpg

 

 

 

post-177751-0-15450200-1419284101_thumb.jpg

post-177751-0-26325000-1419284117_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedynie pękł akrylowy trójnik od bitspowera (zalało mi mobo przy krawędzi z gniazdami zasilania i SATA, ale udało się to odratować). A tak to mam od kilku lat akrylową tubę od EK i do tej pory jest jak nowa.

 

U Ciebie natomiast wygląda, jakby rez był cały czas pod jakimś naprężeniem - ma piękne rysy, niczym żelbet w 2-giej fazie użytkowania. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wygląda to jakby ta jedna śruba była za mocno przykręcona długi czas. Z tąd rysy biegną od otworu i to ta strona popękała przez nadmiar naprężeń. Inaczej pęknięcia byłyby równomierne wszędzie.

Też miałem i mam akryl i nigdy nic mi nie pękło tak "samo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo, tak jak koledzy wyżej uważam. Sam gustuję w acetalu ale zdecydowałem się na blok Bitsa Summit EF. 

 

Złączki trzeba delikatnie i z wyczuciem wkręcać. Jednak uważam, że te mikro pęknięcia musiałby być wcześniej. Twój rez wygląda koszmarnie, druga sprawa że XSPC używa od dłuższego czasu kiepskiej jakości plexy w różnych swoich produktach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...