Skocz do zawartości
InMan

Lite-On LTR-52246S

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam takaowa nagrywarke juz ze 2 miesiace ... Sprawuje sie bardzo dobrze, w zaleznosci od plyty nagrywa okolo 2 min 20 sek. W odczycie tez jest dobra. Ale do porownania z moja poprzednia nagrywarka LG x12 jest bardzo glosna! Ale jak mam cos z plyty puszczac a nie zalezy mi na predkosci to puszczam ja w nero drivespeed na x12 i spindawn 8 min i jest cisza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze nie ma na nich nadruku to nie znaczy ze nie ma. Np acer 48 leci na 52. A ja mialem oryginalnie sony210(48X12X48) a po zmianie biosu mam sony220( a bios litka 52X24X48) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez jestem posiadaczem takowej nagrywareczki i tak jak moi przedmowcy jestem z niej zadowolony. Nie bylo problemow z nagraniem zadnych plyt, korekcja bledow przy odczycie jest bardzo dobra. Owszem urzadzenie jest glosne, ale jak to w zyciu bywa cos za cos, jezdzac samochodem ktory ma w granicach 6 sekund do setki tez musimy sie liczyc, ze bestia pochlonie duzo powyzej 15 litrow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupić nagrywarkę i pytać o opinie ... całkowicie bez sensu. przed zakupem owszem, ale jak już masz to sam sprawdzić możesz.

mój liteon głośno czyta, nie mam porównania do innego egzemplarza ale podobno tomoja jakaś głośniejsza się trafiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupić nagrywarkę i pytać o opinie ... całkowicie bez sensu. przed zakupem owszem, ale jak już masz to sam sprawdzić możesz.

mój liteon głośno czyta, nie mam porównania do innego egzemplarza ale podobno tomoja jakaś głośniejsza się trafiła.

Słyszałeś kiedyś o dysonansie pozkupowym?

Jeśli nie, to polecam książki z psychologii reklamy i marketingu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx, nie skorzystam bo jak poczytam to już nie będę wiedział nic. :)

nagrywareczka spoko, wypala w 3 minnutki ale dlaczego tak hałąduje :?:

Wiem, że od czytania oczki bolą 8O

Jeśli nie zrozumiesz tych książek, to polecam Słownik psychologiczny Artura S. Rebera.

 

**********

 

Faktycznie hałasuje! Niestety jest to spowodowane 10000rpm! (albo i więcej).

Niestety nie mam porównania z innymi napędami x52, ale mój DVD 12x40x też nieźle szumi! (no, może nie tak)...

 

***********

 

Nagrywarkę gorąco polecam. Szybka, tania i ze wspaniałą korkcją błędów!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem JĄ pod koniec stycznia i obecnie jest w servisie. Co się stało :?:  Padł odczyt CD, a nagranych przez nią płyt nic nie odczyta, nawego ONA.

Czekam na nowy sprzęt...

Wczoraj odebrałem z servisu NOWY sprzęt, co świadczy o "solidności" servisu LITEON'a... Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...