Skocz do zawartości
PB782

Cicha karta graficzna ~500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam zestaw:

i5-3330

MSI B75A-G43

8GB DDR3

Samsung 830 128 GB + wyciszony HDD

BeQuiet L7 430W - ten ma już ponad 5 lat

 

Szukam karty do okazjonalnego grania w Full HD (może być kosztem jakości detali). Prawdopodobnie będą to takie tytuły jak The Forest, Battlefield 3, Project Cars, być może GTA V.

 

Kluczowym elementem jest tutaj głośność. Niech sobie wyje jeśli potrzebuje podczas grania, ale w trybie zwykłej pracy ma być po prostu jak najbardziej cicha (obecny HD6670 taki jest).

 

Cena nie jest tutaj nie do ruszenia. Interesuje mnie najbardziej opłacalny zakup w kategorii wydajność / cena. Jeśli za 100 zł więcej znajdzie się karta o wiele mocniejsza, to wtedy dopłacę. Jeśli karta za 50 zł mniej będzie najbardziej opłacalna - tym lepiej ;) Używane ewentualnie wchodzą w grę, ale musi to być karta z rachunkiem i przynajmniej 2 letnią gwarancją.

 

Mam obawy na ile mogę sobie pozwolić przy obecnym zasilaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Gigabyte Radeon R9 270OC 2GB? Mam na miejscu w mieście używaną z gwarancją 2,5 roku za niecałe 500 zł, ale obawiam się jej głośności - spotkałem komentarze że jest dość głośna w spoczynku :( Nie zmieniam podzespołów zbyt często i potem 2 lata będę się męczyć z hałasem.

 

Czy zasilacz BeQuiet L7 430W da radę w połączeniu z resztą komponentów?

Edytowane przez PB782

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...