Skocz do zawartości
TheBestOneX

zestaw komputerowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym złożyć komputer. Komputer będzie wykorzystywany do gier i może w przyszlosci do zabawy z filmami.

Budzet jakim dysponuję to 7500zł. Do ceny wliczam samą skrzynkę. Wszystkie podzespoły muszą być nowe i nie zamierzam wykorzystywać żadnych elementów ze starego komputera. W przyszłości może pobawie się w OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej dopłacić do droższej edycji modelu Enthoo Pro : obudowa zyskuje na wyglądzie dzięki oknu i piwniczce.

 

dolar444: pojedynczy GTX 980 za ponad 2400 PLN? To pomyłka przecież.

Wolałbym w tej cenie iść w stronę konfiguracji SLI z GTX 970, ale pod warunkiem że autor wie jakie są minusy tego rozwiązania. 

 

http://www.morele.net/inventory/info/ft7a37/

 

Pod 1080p wystarczy pojedyncza 970-tka. Nie sądzę, aby kolega bawił się w downsampling. 

Z kolei przy SLI z 970 wypadałoby się zaopatrzyć w natywne wsparcie 1440p.

 

W moim zestawie umieściłem płytę główną z cyfrowym PWM. 

Ogólnie MSI Gaming 5 w porównaniu z Z97X Gaming 5 wypada dosyć blado m.in. brak DualBiosu.

Edytowane przez piterr3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piterr3 co do GTX 980 w normalnym użytkowaniu tak zgadzam sie to pomyłka, lecz dałem go specjalnie wiedząc ze to nie opłacalne. Specjalnie bo jak wspomniałeś pytanie czy autor wie jakie minusy są z SLI.

 

Co do płyty tak Z97X Gaming 5 będzie lepszy umknął mi w tedy przy składaniu, zdarza się czasem, nawet ze nie powinno :)

 

Co do obudowy, ja np. obudowy z Oknami nie lubię, i mi sie to nie podoba, wiec takie rzeczy warto by dobrał sobie autor, i posiadacz danego sprzętu, przy takim budżecie.

Edytowane przez dolar444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...