Skocz do zawartości
haakorr

komputer + sprzęt 2300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam zamiar w styczniu kupić cały sprzęt komputerowy w cenie 2300zł, zestaw ma być przeznaczony do gier oraz przeglądania internetu.

 

 
 
 
= 2162,84
 
Czy idzie kupić lepszy zestaw do 2300zł ?
Sprzęt będzie chodził prawdopodobnie cały dzień i czy uciągnie takie gry jak:
-GTA5
-CSGO
Oraz inne nowe gry
Edytowane przez haakorr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do CS:GO zmienił bym procka - niestety nawet mocno wykręcony G3258 nie jest dobry , I3 potrafi być lepszy .

 

Dołożył bym do I3 kosztem karty a zamiast R7 265 wstawił bym tam jakiegoś R7 260X lub używane HD7850 ( to samo co R7 265 ) .

 

Wymagań GTA V jeszcze nie ma , na 75% G3258 będzie za słaby do tej gry - niestety czas 2-rdzeni w grach powoli przemija i nawet ostro wykręcony G3258 dostaje zadyszki tam gdzie stockowy I3 4150 daje jeszcze radę .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógł byś mi wysłać linka na morele do procka i tej karty a najlepiej do całego komputera?

Jestem zielony w tych sprawach a kiedyś mi ktoś złożył właśnie taki komputer.

 

I czy sam będę musiał składać komputer czy złożą mi go sami na stronie morele przed wysyłką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo - koszyk , wychodzi trochę drożej bo 1 705 zł .

 

Zmieniony także zasilacz na Corsaira VS 450W bo Fortrona chwilowo nie ma .

 

A co do zestawu - to ci go złożą bez problemu , w promocji możesz to mieć za 1 zł .

 

Przeczytaj ten artykuł na portalu - sekcja po banerze morele .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że mogę wybrać usługę złożenia komputera z dodatkowym chłodzeniem czy bez i się pytam które się bardziej opłaca.

 

 

 

 

 

 
  • Promocja #2: usługa złożenia komputera za 1 złoty i wysyłka gratis - co trzeba zrobić:
  • Umieść w koszyku usługę złożenia zestawu komputerowego bez dodatkowego chłodzenia (Kliknij tu!) albo z dodatkowym chłodzeniem (Kliknij tu!)
  • W koszyku z zamówieniem w polu "Wpisz kod promocyjny" dodaj: W3FHN58JFW
  • Koszty wysyłki i cena usługi składania komputera zostaną zmienione automatycznie - gotowe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku to nie ma znaczenia .

 

Po wpisaniu kodu koszt złożenia zostanie zmieniony .

 

Poza tym opcja z dodatkowym chłodzeniem jest o 7 zł droższa - jak byś się zastanawiał nad dodatkowym chłodzeniem to warto wybrać tą opcję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest stwierdzenie czy masz chłodzenie, więc wybierasz z dodatkowym chłodzeniem lub jak nie masz to wybierasz bez dodatkowego. Jak kupisz w zestawie chłodzenia i wybierzesz opcje bez dodatkowego chłodzenia to zamontują Boxa,a w pudełku wyślą dodatkowe. Skoro nie ma dodatkowego to wybierasz oczywiście bez dodatkowego. To jest po porstu informacja dla serwisu czy maja go montować. Jest to dodatkowa usługa ekstra płatna. Mam nadzieje że jasno to przedstawiłem

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jakiś stary sprzęt zalega na półkach,nic nie masz? Może jakiś kumpel ma monitor niepotrzebny.stara sprawna 19", klawiaturę, słuchawki?

 

Posiadam tylko jakiś staary monitor płaski ponieważ od kilku lat mam laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...