Skocz do zawartości
PROplayaPL

Geforce GTX 960 - Oczekiwania , Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam jako że nie chcę robić oddzielnego tematu i widzę ze są tutaj posiadacze gtx 960 chciałbym się spytać którego producenta wziąć gtx 960 OC 

Asus GTX 960 OC STRIX 4GB czy Gigabyte 4GB Windforce 2X OC 

I jeszcze jedno pytanie jak to jest z ta szyną 128 bit jedni mówią ze jest w porządku a drudzy narzekają na straszne droopy fps 

Dzięki za pomoc

 

Wolałbym Strixa lub MSI Gaming.

 

Szyna nie ma tu znaczenia. Wystarcza.

 

Zainteresuj się też R9 380 lub mniej R9 280.

Witam

 

Czy ma znaczenie jakiego mam producenta płyty głównej oraz karty graficznej? Czy kartra graficzna GeForce'a jest kompatybilna z płytami MSI ?

 

Jest, liczy się złącze by było kompatybilne np: PCI-E 

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś dla mnie sprawdzić problemy ze sterownikami nowszymi niż 362.00?

 

Na jakimkolwiek sterowniku wyżej mam problem z ekranami. Posiadam dwa takie same monitory BENQ podpięte przez DisplayPort. Gdy jeden z nich wyłączam w Windows przez Ustawienia lub Panel Sterowania to na starej wersji sterownika (362.00) jest wszystko ok.

 

Na każdej innej nowej wersji występuje dziwny problem, ekran pierwszy miga (drugi jest wyłączony) losowo na czarno, podczas włączania gier lub po prostu "na pulpicie".

 

Czy ktoś mógłby sprawdzić dla mnie czy ma również taki problem? Jakiekolwiek zmiany ustawień nic nie pomagają, zmiany podłączeń (HDMI, DVI) również.

 

Straszna lipa ostatnio ze sterownikami nVidia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...