Skocz do zawartości
BiGi

Komputer za 4000 zł / Ocena

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o ocenę tego zestawu:

 

Procesor Intel Core I5 4690K LGA 1150 BOX
Gigabyte GA-Z97X-Gaming 5
MSI GTX 970 GAMING
Thermalright HR-02 - Macho - Black White
Pamięć G.Skill RipjawsX DDR3 2x4GB 2133MHz CL9
Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)
Zasilacz Cooler Master G550M 550W Modularny 120mm 80+ (RS-550-AMAA-B1)
Napęd LG GH24NSB0 RBBB black bulk SATA (bez softu)

 

Z góry dziękuje.

 

P.s

Jakie słuchawki do gier polecacie?

Edytowane przez BiGi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry zestaw, sam niedawno wybrałem identycznie co do głównych podzespołów i jestem bardzo zadowolony. Proponuje dysk SSD dokupić sobie później.

Jeśli chodzi o słuchawki, to niedawno wyszły Siberia v3, ale ja bym proponował Superlux HMC631. Genialne do gier i słuchania muzyki, mają jednak konkretną wadę, bardzo się w nich grzeją uszy. Wynika to z zamkniętej konstrukcji i nie najlepszych materiałów nauszników, no ale są wytrzymałe i nie kosztują dużo więc jak najbardziej polecam.

Edytowane przez j4jo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wyszły już v3 lecz ich cena względem v2 jest moim zdaniem przesadzona i generalnie v2 są na tyle dobre że za bardzo nie było co w nich poprawić. Co do zestawu to wydaje się być ok.

Już tak nie idealizuj tych Syberii v2 bo jeśli chodzi o jakość dźwięku to nie ma rewelacji, do tego złącze USB bardzo je ogranicza, nie posłuchasz na innej karcie dźwiękowej czy wzmacniaczu. Są jednak bardzo wygodne, dobre na długie sesje przy komputerze, ale ja osobiście poszukał bym czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie idealizuj tych Syberii v2 bo jeśli chodzi o jakość dźwięku to nie ma rewelacji, do tego złącze USB bardzo je ogranicza, nie posłuchasz na innej karcie dźwiękowej czy wzmacniaczu. Są jednak bardzo wygodne, dobre na długie sesje przy komputerze, ale ja osobiście poszukał bym czegoś innego.

Jak nie posłuchasz one mają też normalne złącze jacka. Na usb jest po prostu karta dźwiękowa do której je podpinasz. Mam i szczerze polecam. Dźwięk bardzo dobry, wyjątkowo wygodne nie cisną nigdzie nawet po wielu godzinach, długi kabel 3m plus metr kabla usb od karty dźwiękowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...