Skocz do zawartości
13th

A4Tech Bloody R7 - padła po aktualizacji oprogramowania?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakoś przed świętami kupiłem w proline mysz A4Tech Bloody R7. Wszystko było z nią okej (chociaż wydaje mi się, ze nie do końca bo raz na dłuższy czas podczas użytkowania kursor potrafił stanąć w miejscu i nie ruszyć się przez ułamek sekundy mimo,. że myszą cały czas ruszałem)

Wczoraj wyskoczyło mi powiadomienie o updacie oprogramowania do myszki, wiec pobrałem je i instalacja przebiegła sprawnie. Odpalam aplikację i aktualizuje się myszka (czy jak to tam nazwać). Podczas updatu Core3, wszystko stanęło na kilka minut na 15% i nie ruszyło już. Wyłączyłem więc oprogramowanie myszka działa jeszcze, ale bardzo "lagowała". Zresetowałem kompa i mysz przestała świecić i reagować. Po podłączeniu do innego kompa też nie działa, po podłączeniu przez kabel też nie. 

Dosłownie przed chwilą mysz sama z siebie się obudziła i zaczęła migać na trzy rożne kolory, i nawet działała, ale z lagami, no to niewiele myśląc podłączyłem od razu ją pod kabel bo może się rozładowała. A po podłączeniu znowu zgasła i nie działa. 

 

Da się ją jakoś może odratować czy lepiej odesłać na gwarancję? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...