Skocz do zawartości
grzech181

Mysz do ~80zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem, że jest dużo tego typu pytań, jednak nie znalazłem żadnej dobrej myszki w cenie max 80 PLN. Używać jej będę do Ligi Legend, CS:GO, no i może trochę innych tytułów. Mój znaleziska to: 

-Natec genesis GX55,

-Tracer Recon,

-Logitech G100s

 

Mój styl trzymania myszki to FINGERTRIP v.1 (najbardziej prawdopodobne) lub  CLAW. Zaś długość od palca środkowego do linii kciuka ustawionego pod kątem 90° wynosi 12.5 cm. Nie wiem jaka będzie dla mnie odpowiednia czułość gryzonia, bo każdy poprzedni to jakiś wynalazek z marketu.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

 

P.S. Czy będę potrzebował do tego jakiejś porządnej podkładki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś dobre myszki dla siebie możesz dodać jeszcze Xornet'a. Podkładka wystarczy Ci zdecydowanie A4Tech 200/300/500 MP Ja od 2 dni jestem posiadaczem G100s. Bardzo dobra myszka, grając w CS GO bardzo dobra dokładność. Niestety przeliczyłem się i przy moich 14cm jeżdżę palcami po podkładce, a szkoda bo nic więcej od myszki bym nie oczekiwał. Chcę ją sprzedać i poszukać czegoś większego. Jeśli chcesz możemy się dogadać. Jak coś pewnie na dniach będzie na allegro. 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pozwolę się dołączyć do tematu bo szukam myszy w podobnej cenie. Długość od końca palca środkowego do linii kciuka to około 14,5 cm. Chwyt to myślę że fingertrip ale wersja podchodząca pod palma. Niestety nie potrafię stwierdzić czy to wynika z mniejszych rozmiarów myszki czy z wygody :) Obecna myszka to jakaś "zwykła" za ~20zł z marketu ze sprzętem elektronicznym, używana od ponad 3 lat, od dawna ma niedziałającego scrolla a teraz kabelek nie zawsze łączy i są przerwania w pracy myszy i świeceniu diody od sensora. Dodam że bez ślizgaczy i podkładki której chyba nigdy nie używałem, jeździ po wysuwanym blacie pod klawiaturę obok niej :) Poprawa lutów nie pomogła jej więc czas najwyższy na nową mysz, chciałbym spróbować czegoś lepszego niż to co miałem do tej pory, ma się dobrze sprawdzać w grach typu CS.

 

Co myślicie o A4Tech X-750BK z podkładką X7 200 MP? 

Może coś innego polecacie w podobnym przedziale cenowym lub trochę drożej jeśli rzeczywiście warto dołożyć i będzie czuć różnicę u niedzielnego gracza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...