Skocz do zawartości
Lemciuu

Modernizacja, jest sens?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Zastanawiam sie nad modernizacją takiego komputera, jeszcze nie zajrzałem do zasilacza, ale raczej też do wymiany. Co myślicie? Nie chce składac pod najnowsze gry, od tego mam oczywiście PS4, jednak gdyby tak za 1,5 k udało mi sie zmodernizowac tak, żeby chociaż pociągnął różnego typu BF4/CoD:AW. Bo nie lubie grac w takie gry na padzie. Co myślicie?

Procek: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3600+ 1,91 GHz
RAM: 1GB
Grafika: NVIDIA GeForce 7600 GT

Na pewno do wymiany procek, ramy, płyta główna i grafika. Uda mi sie za 1,5 k złożyc coś pod BF4 chociaż na średnich? ;) Dzieki wielkie za propozycje ;)

 

Dodam że jest to komputer już 8-letni jednak obudowa trzyma sie genialnie. Ułożyłem sobie coś takiego, na razie bez zasilacza: http://www.morele.net/inventory/info/fHL7Fg/

 

Jak myślicie, jest sens go modernizowac? Potem jeszcze dokupie drugą kosc RAM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modernizować nie ma za bardzo czego .

 

Już lepszym wyjściem jest całkowita lub częściowa wymiana platformy na np . socket 1150 lub S1155 .

 

Zestaw który ułożyłeś może być z tym że bym kartę zmienił na jakiegoś R9 270 np. Asus DC2 za 659 zł - szybsza od GTX660 .

 

Ew. używane I5 2400 + MSI H61M-P20 za ~550 zł a do tego Gigabyte R9 280 3GB za 825 zł .

 

Albo jakieś pokoparkowe R9 280X / HD7970 GE z gwarancją z allegro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...