Skocz do zawartości
daimos0

Karta graficzna zamiennik Intel

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie Witam wszystkich forumowiczów  :) Z racji tego, że jestem nowy na forum przepraszam jeśli moja prośba jest w złym dziale lub źle napisana.

 

Otóż mam pewien problem. Chciałbym się Was poradzić odnośnie mojego laptopa TOSHIBA SATELLITE L300-1CM.

Potrzebuje w nim wymienić kartę graficzną która się w nim znajduje a jest to INTEL GMA X4500 , niestety z tego co patrzyłem jest to stary laptop i nie mogę dokupić już takiej karty . 

Dlatego proszę was abyście mi doradzili jaki zamiennik,  kartę graficzną kupić która będzie pasowała i była kompatybilna z całym laptopem. Poszukuje zwykłej, taniej karty byle tylko działała , laptop z racji już swoich lat ma tylko normalnie działać, żadnych gier i służyć podstawowym celom na laptopie, ta żeby jeszcze pochodził trochę czasu.

 

Poniżej podaje pełną specyfikację mojego laptopu Toshiba:

procesor: Intel Pentium Dual Core Procesor T3200 (2.0 GHz, 1 MB L2Cache, 667 MHz FSB)

RAM : 2 GB DDR2

GRAFIKA : Intel Graphics Media Accelerator GMA 4500M ( 828 MB)

dysk twardy : 250 GB  WD

System operacyjny : Windows Vista ( domyślnie wgrany)

 

Bardzo Was proszę o numery modeli kart graficznych , bądź jeśli to nie problem aukcji, sklepów czy stron gdzie mogę owe karty kupić. Z góry dziękuje za pomoc  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta graficzna jest zintegrowana w płytę główną niestety. Więc zmiana laptopa albo płyty głównej wchodzi w grę.

 

Tapa tapa ZTE V967s

 

Tak zgadza się , niestety jest zintegrowana. Czyli zapewne nie opłaca się nic z tym laptopem robić , bo za płyty główną zapłacę od 150 zł , a cały laptop kosztuje już niecałe 500 zł .  To zostaje już chyba rozebrać na części ten laptop ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...