Skocz do zawartości
iTrooper

ASUS X101 Instalacja Windowsa

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno się dać zainstalować Win XP , skoro jest wersja tego Eee PC z Win 7 Starter ( tyle że tam już jest HDD 250GB a nie 8GB SSD ) .

 

Pytanie czy XP będzie w stanie w pełni wykorzystać ten sprzęt .

 

Problem też może być z samą pamięcią - 8GB to trochę mało .

 

Dostępne będzie ~7,5 GB lub mniej , system zajmie ~1,5 GB ( wg. wymagań M$ ) , kolejne 1,5GB zajmie domyślnie ustawiony plik wymiany ( ale można to zmienić ) - dla reszty aplikacji zostanie 6 lub mniej GB .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem chyba pozostaje mi tylko przeinstalowanie MeeGO od nowa. Bo w sumie problem tkwi w tym że przy przeglądaniu internetu występuje mi na wielu stronach problem Kurza Twarz. Czytałem różne informacje na temat tego błędu na przeglądarce Google Chrome i nic nie działało. Chciałbym spróbować przeinstalować od nowa przeglądarkę ale jeszcze nie doszedłem do tego jak ją usunąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Windows 10 technical preview zainstalować , nie działają aplikacje z metro / sklepu windows , bo za małą rozdzielczość 1024x600 a minimum 1024x768px (tj ponoć jakaś aktualizacja to naprawia ale dopiero co zainstalowałem i jeszcze je ciągnie)

Windows XP też by fajnie działał (miałem na MSI  u100 z atom n270) ale jest trochę z zabawy z instalacją(chyba że masz napęd DVD na usb),   windows 10 instalacja trwała <15 min

a nie doczytałem ze masz 8GB ssd ,

w takim wypadku powiem że miałem na tym asusie zainstalowanego lubuntu , działał przyzwoicie , obsługa/wygląd bliższa XP

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...