Skocz do zawartości
7Midnight

Laptop do 1500zł >> do flasha, filmów HD, bez systemu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie na forum,
proszę o pomoc w wyborze laptopa.

Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby jak najdłużej radził sobie z flashem. Mam w tym miejscu pytanie: czy płynne działanie flasha zależne jest od procesora, czy karty graficznej? Jeżej od procesora, to chciałbym, żeby to była najsilniejsza strona komputera.
 

Kolejną kwestią jest długie działanie na baterii. Idealny pod tym względem jest Acer Extensa 2510 (podobno +/- 7 godzin), ale nie mogę go nigdzie znaleźć w wersji z procesorem i3, baterią 5000mAh i bez systemu - pewnie już został wycofany ze sprzedaży. Jest to również w moim odczuciu model, który idealnie spełniał moje kryteria >> Acer Extensa 2510 - specyfikacja

 

Oglądałem ostatnio różne laptopy w Saturnie i muszę przyznać, że najbardziej podobały mi się Dell'e - ich jakość wykonania, klawiatura itd. a najmniej Lenovo (Toschiby nawet nie dotykałem), co nie oznacza, że są wg mnie złe.

Najlepiej, żeby laptop miał matową matrycę, tak jak wspomniana Extensa.

 

Podsumowując:

Przeznaczenie maszyny:

  • Filmy we flashu,
  • Filmy HD,
  • Internet,
  • Office.

Parametry:

  • 15,6",
  • Matowa matryca,
  • Pojemna bateria,
  • Wydajny procesor/grafika w tym przedziale cenowym,
  • Preferowany Dell.

Czekam na Wasze porady i pozdrawiam,
Miłosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy płynne działanie flasha zależne jest od procesora, czy karty graficznej

 

Od procesora. Ten acer posiada i3 ale ULV o wydajności Pentiuma M :P

 

Najwydajniejszy będzie właśnie Lenovo G510 z pełnym i3 (wysoko taktowany) i 4GB RAM. Z kodem Explozja za 1333zł

 

Z matową matrycą i mocną baterią jedynie Acer EX2510 niestety z pentiumem U - chociaż do Internetu, filmów wystarczy w zupełności.

 

Z della najsensowniejszą opcją jest biznesowy Vostro 2521 z Pentiumem U, 4GB RAM i matowym ekranem. Lepsza jakość wykonania + 3 letnia gwarancja Next Business Day

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...