Jump to content

Recommended Posts

Cześć!

Od jakiegoś czasu mam pewien problem z… nawet nie wiem, czy jest to wina przeglądarki czy systemu czy czo.

Mianowicie strona wyszukiwarki google zmienia swój język na angielski i wygląd na jakiś roboczy/starszego typu oraz wyniki wyszukiwania troszkę czasami się różnią. Odziwo dzieje się tak tylko w zakładce Web (Internet). Dla zakładek m.in. Wiadomości, Grafika itd. Wszystko jest ok, czyli ładnie i po polsku. Dodatkowo przy wyszukiwaniu (w zakładce Web(Internet)) nie działa menu Search tools (pl. Narzędzia wyszukiwania), ani przycisk opcji (koło zębate po lewej stronie ekranu). Mimo zalogowania się na konto google w omawianej zakładce menu Web, wciąż jest przycisk Sign In (a nie ikona i menu dla konta). Po przełączeniu z Web na cokolwiek innego wszystko wraca do normy. 

Kolejną rzeczą jaką zaobserwowałem, to różnego rodzaju filmiki we flashu ładują się bardzo długo (10-30min), tak jakby próbowały się zbuferować do 100% zanim mogę je odtworzyć. 

Najciekawsze jest to, że opisane problemy występują tylko Chrome (i IE), w Firefoxie wszystko jest ok. Również na innym koncie użytkownika Windows wszystko śmiga. 

 

Próbowałem i nie pomogło m.in: deinstalacja chrome, zmiana języka w chrome, przeskanowanie komputera za pomocą: ESET Smart Security, adwCleaner, HitmanPro, Malwarebytes Anti-Malware. 

Nie pamiętam dokładnie od kiedy mam ten problem (~1-2 tyg).

 

Najlepiej przedstawić powyższy problem z Google na zrzutach ekranu:

 


 

2. Wyszukiwanie 

3. Inne zakładki w Chrome 

Czy miał kiedyś ktoś podobny problem? 

Z początku myślałem, że to jakiś malware, czy podkładka udająca google, ale adresy stron przy wyszukiwaniu są identyczne dla wszystkich przeglądarek.

 

Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi mogące pomóc mi z tym dziwnym problemem. (Nawet linki do zasobów Internetu zawierające informacje na ten temat – ja nic nie znalazłem…)

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...