Skocz do zawartości
zulimazuli

Dziwne zachowanie chrome

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Od jakiegoś czasu mam pewien problem z… nawet nie wiem, czy jest to wina przeglądarki czy systemu czy czo.

Mianowicie strona wyszukiwarki google zmienia swój język na angielski i wygląd na jakiś roboczy/starszego typu oraz wyniki wyszukiwania troszkę czasami się różnią. Odziwo dzieje się tak tylko w zakładce Web (Internet). Dla zakładek m.in. Wiadomości, Grafika itd. Wszystko jest ok, czyli ładnie i po polsku. Dodatkowo przy wyszukiwaniu (w zakładce Web(Internet)) nie działa menu Search tools (pl. Narzędzia wyszukiwania), ani przycisk opcji (koło zębate po lewej stronie ekranu). Mimo zalogowania się na konto google w omawianej zakładce menu Web, wciąż jest przycisk Sign In (a nie ikona i menu dla konta). Po przełączeniu z Web na cokolwiek innego wszystko wraca do normy. 

Kolejną rzeczą jaką zaobserwowałem, to różnego rodzaju filmiki we flashu ładują się bardzo długo (10-30min), tak jakby próbowały się zbuferować do 100% zanim mogę je odtworzyć. 

Najciekawsze jest to, że opisane problemy występują tylko Chrome (i IE), w Firefoxie wszystko jest ok. Również na innym koncie użytkownika Windows wszystko śmiga. 

 

Próbowałem i nie pomogło m.in: deinstalacja chrome, zmiana języka w chrome, przeskanowanie komputera za pomocą: ESET Smart Security, adwCleaner, HitmanPro, Malwarebytes Anti-Malware. 

Nie pamiętam dokładnie od kiedy mam ten problem (~1-2 tyg).

 

Najlepiej przedstawić powyższy problem z Google na zrzutach ekranu:

 


 

2. Wyszukiwanie



 

3. Inne zakładki w Chrome



 

Czy miał kiedyś ktoś podobny problem? 

Z początku myślałem, że to jakiś malware, czy podkładka udająca google, ale adresy stron przy wyszukiwaniu są identyczne dla wszystkich przeglądarek.

 

Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi mogące pomóc mi z tym dziwnym problemem. (Nawet linki do zasobów Internetu zawierające informacje na ten temat – ja nic nie znalazłem…)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...