Jump to content
Michrz

Sprzedam laptopa Dell Inspiron 1318

Recommended Posts

Nadszedł czas zmian sprzętu. Sprzedam laptopa którego jestem pierwszym właścicielem. Moja oryginalna recenzja: http://forum.purepc.pl/topic/276087-recenzja-dell-inspiron-1318/

Obecnie ma on dołożony moduł bluetooth i ma procesor jest wymieniony na C2D T8100. Dysk właśnie włożyłem do niego oryginalny (od pewnego czasu zasuwałem na SSD), laptop ma postawioną Vistę na oryginalnym kluczu, tylko w wersji 64 bit. W prawym dolnym rogu matrycy jest lekkie podjaśnienie. Sama matryca nie ma żadnych badpixeli, pojawiających się linii itp itd. Zawiasy trzymają świetnie, bateria niestety już nie :)

Laptop jest kompletny, ma oryginalny zasilacz Della (~3 letni), dodaję także do niego neoprenowy pokrowiec który dzielnie ten sprzęt chronił. Nie ukrywam, że pokrowiec lata świetności ma za sobą, ale za to laptop prezentuje się naprawdę dobrze. Z innych dodatków daję także nową, nigdy nie używaną klawiaturę do tego modelu w kolorze srebrnym.

Cena to 500 PLN z odbiorem osobistym w Warszawie

Edited by Michrz

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.