Skocz do zawartości
Nazwa Użytkownika

jaką wersję gtx 970 kupić 4vs8gb VRAM

Rekomendowane odpowiedzi

Już miałem kupować gtx 970 kiedy dowiedziałem się że ma wyjść wersja 8gb i pytanie, czy warto na nią czekać, gram w nowe gry i chciałbym żeby ta karta na jak najdłużej wystarczyła, gram w full HD ale z tego co widzę to np: gtx titan mimo że ma już swoje lata nadal jest dobrą kartą dzięki dużej ilości pamięci. Więc doradźcie. co kupić żeby ten gtx 970 wystarczyła na 2-3 lata (może 4gb wystarczy?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wiem że ta wersja służy między innymi do 4k, tylko się o to pytam, bo dzisiejsze gry w zalecanych mówią że przyda się mieć 3Gb vram w karcie graficznej a jak ta karta ma wystarczyć na 2-3 lata to czy 4gb nie będzie za mało?

Edytowane przez Nazwa Użytkownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj ludzie popodacie w paranoje, jakie 8gb do full hd? powiariowliście już kompletnie? Nawet jesli to 8 gb będzie wykorzystywane przez karty graficzne w grach to ta karta będzie już złomem za 50zł z allegro.

Kupuj wersje 4gb a nie głowe sobie zwracasz i czytasz niewiadomo jakie wypociny.

Edytowane przez GeMtin1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wystarczy , śmiało możesz zainwestować w tego STRIXA GTX 970 i te gry które dzisiaj działają będą działaly później i te które będą miały takie wymagania za 5 lat też pójdą :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...