Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
danio21b

Router za 200-220zł

Polecane posty

Witam,

Chciałbym zakupić router do mieszkania 70m2, Laptopik stoi 5 metrów od routera za jedną ścianą. Obecnie mam router TP LINK TL-WR740N. Chciałbym zakupić coś mocniejszego i z dwupasmową siecią bezprzewodową. Mój budżet to 200 max 220 zł. Proszę o pomoc w wyborze routera. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

O proszę. Nie sądziłem, że już tak staniał. Też go posiadam w domu. Jak stanie  w dobrym miejscu gdzieś na środku mieszkania to pokryje zasięgiem te 70m2.

A ja miałem i nie polecam. Zasięg wifi ma śmiesznie mały, nawet przy samym routerze ciężko osiągnąć było duże prędkości. A wifi skonfigurować potrafię dobrze, bo na aktualnym routerze nawet okolice 150 Mbit/s potrafię osiągnąć na 2,4 ghz. 

piotreek, dodaj proszę model, którego używasz i polecasz - autor tematu będzie miał szersze informacje :)

Zobacz coś takiego router asusa RT-N56U dwupasmowy , nadaje się do tworzenia sieci lokalnych i telewizji . Mocny router obsługujący kilka urządzeń bez żadnego problemu :) .

Edytowano przez lukas37

TP-Link 3600 na oryginalnym sofcie przynajmniej u mnie zrywał połączenie,natomiast po zmianie na Gargoyle jest zdecydowanie lepiej.Samych anten nie zmieniałem,więc raczej obstawiałbym na firmware że powoduje problemy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.