Skocz do zawartości
Artieeas

Sapphire Radeon r9 270x - błąd instalacji pakietu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zacznę od tego, że kupiłem dziś komputer stacjonarny, dokładnie ten, który był w kwocie do 2000zł w polecanych zestawach komputerowych na styczeń. 

Zawiera miedzy innymi kartę Sapphire Radeon r9 270x. Gdy próbuję zainstalować jakąkolwiek wersje amd catalyst, wyrzuca błąd po 5 sekundach: "Instalacja aplikacji: błąd instalacji pakietu!"

Próbowałem i z najnowszą wersją 14.12 i ze starszą 13.12 - niestety problem zawsze jest ten sam.

Procek zawiera intel hd4600 więc aktualnie z tego korzystam. Komputer w ogóle karty nie widzi.

Szukałem podobnego tematu, ale nie specjalnie nie znalazłem.

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

 

Edit: system to windows 7, home premium 64bit.

Edytowane przez Artieeas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany. Okazało się, że Panowie z morele.net tak pośpiesznie skladali zestaw, że zapomnieli 'dopchnąć' karty graficznej do płyty głownej przez co nie była widziana przez komputer. Co ciekawe, nawet po dopchnięciu karty nie chciała zadziałać - sygnału dalej nie było, a co ciekawsze, przestała też wyświetlać obraz zintegrowana karta na płycie głownej. Dopiero jak zacząłem wciskać F2 to wskoczyło do biosu i obraz zaczął się wyświetlać z poziomu karty R9 270x.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...