Skocz do zawartości
Kaeres

Pakiet danych

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele zależy od tego, ile transferu potrzebujesz, w jakim czasie i na jakie potrzeby masz zamiar korzystać. Ja mam Orange Free na Kartę + Ważność konta rok. Po roku, jeśli nie zużyjesz całego transferu możesz doładować za 5 zł i masz masz znów ważność rok, transfer nie przepada, kumuluje się z kolejnymi bonusami. 

Ja ma tę taryfę już od dawna, tel K800 mało co zużywał transferu. Nazbierało się blisko 30GB.

 

Jeśli potrzebujesz grubych GB każdego miesiąca, raczej nie będzie to oferta dla ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aero2 dla 10latka raczej bym nie polecal.

Co godzine sie rozlacza i trzeba wpisywac kod captcha, co do latwych nie nalezy (na telefonie szczegolnie). Do tego slabe predkosci.

Orange free na karte bedzie dla niego idealna - na alledrogo masz za ok 50zl 6gb danych wazne rok, powinno byc az za duzo, wtedy doladowac po roku za 5zl i sie przedluzy okres, a transfer zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje tego aero2, bo chcę po prostu aby jakieś tam połączenie miał a nie narażał mnie na koszty. Odebranie Messengera czy maila i aktualna pogoda to wystarczy. Do ściągania danych itp. będzie mial wifi,

Jak aero2 będzie tak kłopotliwe jak piszesz to wyrzucę i kupie tego Orange.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...