Skocz do zawartości
KPiN

Najlepszy sposób na strumieniowanie filmów do TV?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jaki jest najlepszy sposób na strumieniowanie filmów do telewizora? Co mam:

  1. Telewizor stary model, nie ma wifi, dlna, itp. tylko USB
  2. Livebox 3 (pewnie dziadostwo?)
  3. PS3 (wi-fi)

Jedyna opcja jaką sprawdzałem to Plex przez PS3, nie wiem czego to wina (sieć, ps3, komputer?), ale bez obniżania jakości filmy się muszą jakby buforować? (zamarzają co parę chwil).

Myślałem jeszcze, żeby kupić Chromecast i puszczać filmy z komórki, ale znowu nie wiem czy będzie jakakolwiek poprawa w stosunku do PS3 ciągnącego z komputera.

Może drugi ruter (jakiś szybki np. TPLink C5) tylko do połączenia PS3 z PC, niepewność jw.

Przypuszczam, że najlepiej byłoby wszystko połączyć kablami, ale że ruter jest na piętrze, a tv na parterze, więc wolałbym tego uniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dzięki za polecenie streamerów, ale jak już pisałem nie daje to u mnie rady po wifi. Albo tania wtyczka/pudło, albo pociągnę kable.

www.komputronik.pl/product/177549/Akcesoria/Gadzety/Android_4_0_TV_Dongle_U1A.html

MKV H.264 1080p po USB OTG - udźwignie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat miał 3 posty, a i tak go nie przeczytałaś. Measy U1A daje radę.

 

Czytałam ale jakos Android 4.0 do mnie nie przemawia za taką cenę. Do tego trzeba doliczyć jeszcze pilot bo myszką sterowanie będzie bardzo męczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałam ale jakos Android 4.0 do mnie nie przemawia za taką cenę. Do tego trzeba doliczyć jeszcze pilot bo myszką sterowanie będzie bardzo męczące.

1. Udźwignie h264@1080p, jakkolwiek niektóre rzadziej spotykane profile nie pójdą.

2. Zdaje się cały czas nowe romy wychodzą - nie wiem, czy jest KK i LP, ale JB był na pewno.

3. Tak, jak pisał KPiN, możesz po wifi telefonem sterować i nawet jest to całkiem wygodne, pod warunkiem, że nie jest to służbowy telefon z wymuszonym pinem, którego nie można wyłączyć i automatyczną blokadą po 30s ;]

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...