Skocz do zawartości
sequndos

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem wraz z kolegą grę.

Kampania na 100% oraz 97% wszystkich misji pobocznych i wyzwań, łącznie zajęło nam to 37,5h minus jakieś 3h na afk albo inne przypadłości.

 

8xCRUIi.jpg

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może twój procek nie jest stabilny w końcu chyba jest kręcony?

 

Każda inna gra chodzi, więc odrzucam CPU.

 

Od razu jak jest jakiś problem to grasz na piracie.... Nie, na piracie nie ma takich problemów...

 

Dokładnie, to jest paradoks pirat ok oryginał ciągle coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cena mnie korci, 118 zł za 2 gry + wszystkie dlc + opcje sieciowe. Trzeba wspierać polskie produkcje ;)

 

Tak osoby mające podstawkę również dostaną tego patcha

 

http://www.miastogier.pl/wiadomosc,32604.html

Edytowane przez Makduf
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie jest bardzo fajna jak lubisz klimaty zombie to polecam. Ja pewnie do niej wrócę jak tylko uporam się z innymi nagromadzonymi grami. Ostatnio dopiero po 7 miesiącach przeszedłem podstawkę Far Cry 4 ;p a tu jeszcze mam do zrobienia DLC, nowy patch w Diablo, niekończący się Borderlands 2... a czasu coraz mniej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder Enchanted Edition zamówiony ;) Dodatkowo Techland potwierdziło tryb "Be a zombie" w dodatku. Cóż nie wiem kiedy znajdę czas by przejść tą grę :D Za dużo tego na raz wyszło. Oby marzec był spokojniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką kwotę to powinni dać główną rolę - o ile nie zatrudniają Tomcia Kruza w roli głównej, to pewnie odtwórca tejże roli dostanie mniejszą gażę, niż te 10 baniek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez większego pośpiechu ukończyłem kampanię i poboczne zadania z dodatku. Ciekawa odmiana z tą wsią, chociaż mapa dziwnie skonstruowana. Nie pamiętam jak było w podstawce ale dziwnie gra zapisuje postępy - zadanie poprawnie ale miejsce na mapie losowo albo jak... do tego upływ czasu. Łazik fajna sprawa, niezłym urozmaiceniem są pokraki (mini-bossy), walka nie jest specjalnie ciężka, w większości przypadków wystarczy trochę przykampić i mieć sporo bełtów. Zostało mi do zrobienia: wyzwania, wyścigi i kilka gniazd do wyczyszczenia, za tą cenę to naprawdę jest masa grania. :grin:

 

e: zapomniałem wspomnieć, że jak komu mało to jest appka: dl companion, zabawna rzecz, można uzbierać trochę matsów, jedyny minus póki co, to rozjeżdżający się panel z portretami zwiadowców co jakiś czas, paczka pojawia się w grze ok. 5 minut po wysłaniu

Edytowane przez Ademu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas męczę podstawkę bo to już podejście nr "X" do tej gry :) Ale muszę stwierdzić, że nawet się wkręciłem znowu - może nie jakoś szczególnie w fabułę, bo nie pamiętam czy kiedykolwiek obchodziłaby mnie mniej fabuła i postacie w jakiejś grze niż w DL ^^

 

Jednak robienie i znajdowanie nowych broni i siekanie zombiaków jest 10/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztywne dialogi itp. od zawsze były bolączką gier - te dobre to raczej wyjątki w wielkim ogóle średniaków i czasem prawdziwych tragedii. Wystarczy sobie przypomnieć pierwszego DMC, Resident Evil, czy (mój osobisty faworyt) The House of the Dead 2. :D A w nowych produkcjach też tego sporo - przesadzone odgrywanie roli, kiepska wymowa, nienormalne akcentowanie itp... Już nie mówiąc o tragicznych tłumaczeniach, czy scenariuszach ze scenami, których nie powstydziłyby się "wenezuele".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi tutaj, ze w DL glos podlozony pod postacie w polskiej wersji (nie wiem jak w innych) traci na kilometr amotorskim wylapaniem z ulicy kilku gosci co to glos podlaza :P Aktorzy trudnych spraw maja chyba wiecej werwy i talentu... Z poczatku, mocno to rozpraszalo a mozniej to juz wolalem czytac dialogi niz sluchac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat polski dubbing kuleje, jak sięgam pamięcią to po kilku godzinach zmieniłem na angielski (napisy po naszemu) bo uszy więdły... w following zdaje się jeszcze gorzej bo też narzekano.

Niestety nie ten poziom co W3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...