Skocz do zawartości
danio21b

Słuchawki do grania do 200zl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Szukam słuchawek do grania (headset, nauszne) do 200zl. Posiadam laptopa Asus g551 z jednym wejściem audio :-) chciałbym również zeby słuchawki tez mogły być podłączone do PS4 :-) czekam na wasze propozycje :-) z góry dzięki za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaus - jeszcze jest pytanie, jakie ułożenie styków ma gniazdo w lapku. Jest typ A i B, i różnią się zamienionymi stykami mikrofonu i powrotu. Wtykom 3pin to nie robi różnicy, ale 4pin A nie będzie działać w ogóle z 4pin B (brak dźwięku i w słuchawkach, jak i z mikrofonu)

Sprawdzone i potwierdzone przeze mnie, gdzie słuchawki Reloop RHP-5 (wtyk 4pin A) zupełnie nie działają np. z fonami od sony (gniazdo pod 4pin B).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się podlacze do pytania. Słuchawki mają służyć tylko do gier i filmów, jak przy okazji da się w nich słuchać muzyki to spoko, ale nie to jest priorytetem. Raczej bezprzewodowe, ale to nie wymóg i musi być wbudowany mic. Cena: powiedzmy okolic 100$ bo raczej kupię w US. Aha i podłączenie zarówno pod PS4 jak i lapka (do lapka może być kablem). Na razie myślałem o firmowym zestawie od Sony, ale może jest coś innego, tańszego, lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...