Skocz do zawartości
KamilFan

Przy dużej głośności słuchawki nie dają rady.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam słuchawki Creative Aurvana Live!. Jakiś czas kupiłem sobie głośniki Modecom microlab Mc-2150. Głośniki grają świetnie ich max głośności wynosi 80. Mogę dać na full i dźwięk jest bardzo dobry. Problem w tym, że podpinając do nich słuchawki, dźwięk tak przy 65 zaczyna być zniekształcony :/ nie tyle co głos, ale muzyka. Tak jakby zaczynała trzeszcześć, pierdzieć, basy w szczególności wariują. Słuchając na słuchawkach, poziom 65 wcale nie wydaje się na maxa głośny, a one już jakby nie dają rady. Można coś z tym zrobić ?? czy lepiej kupić inne słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam do  (chyba wzmacniacza) tego urządzenia co jest pokrętło. Głośniki nawet jak nastawię na duży poziom głośności to nie trzeszczą ani nic, natomiast słuchawki przy 65 już mają problem. Gdy podpinam do komputera (z przodu) i w odtwarzaczu dam na full to głośność jest w miarę okej, ale no mogłoby być głośniej.... Podpinająć do głośników, mogę zwiększyć głośność muzyki no ale właśnie zaczynają się wariację. Czytałem coś o tzw. wzmacniaczu słuchawkowym, który ma za zadanie zwiększyć moc i oczywiście poprawić odbierane dźwięki (tony niskie, wysokie, ogólnie całą wydajność). Może zaopatrzyć się w coś takiego ?? Mam takie głośniki:

1251457306665682.jpg

Edytowane przez KamilFan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...