Skocz do zawartości
liechmaster

knoppix na laptopie i apm((+ pytanie o pythona)+lilosplashe)

Rekomendowane odpowiedzi

1.zainastlowalem knoppixa na laptopie , wszystko ladnie dziala , sprzet wykryty tylko jest jeden problem: caly czas mi pokazuje ze pracuje na zasilaniu , nawet jak jade na bateriach. w mandrake dzialo wszystko ok ale knoppix mi sie bardziej podoba i chicalbym przy nim zostac.

ktos ma pomysl co z tym zrobic?

jak odpalam apm to wywala ze caly czas on-line

 

 

2. czy w pythonie sa tablice wielowymiarowe? dokladnie chodzi mi o stworzenie tablicy 2-wymiarowej 10x10 typu integer.

kiedys mi sie obilo o uszy numpy - chyba dodatkowe moduly do pythona i chyba tam cos jest z mulitiarray ale nie jestem pewnien.

 

3. czytalem w lilo.config ze mozna wladowac wlasne splashe na lilo (sa nawet 2 przykladowe bmp) znalazlem kilka fajnych splashy ale sa w formacie .msg i gimp tego nie lapie.. czy ktos wie jak mozna je wykorzystac? (domsylnie sa to splashe do mandrake ,ta k przynajmniej bylo w opisie)

 

jakies porady i propozycje? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekompilowalem jajeczko i lipa :/ dalej nie dziala :(

dodalem wszystko mozliwe z apm i acpi i nic

dodalem nawet obsluge acpi w jajku i nic.

inna sprawa ze jak wywoluje z konsoli apci_available to nic nie wyskakuje a wa man napisane ze powinno 0 albo 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...