Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam wykupiony internet 60Mb/s z lokalnego dostawcy Asta-Net. Mam od nich Modem/Router wspaniałej i znanej firmy Technicolor TC 7200. Od nie dawna internet zaczyna bardzo wolno chodzić. Używam go jako Wi-Fi. Wcześniej na speedtest download wynosił w okolicach 40Mb/s i upload 1Mb/s a obecnie jest nie raz download 2mb/s, 5mb/s, max 10mb/s a upload wynosi nie raz max 4Mb/s mimo że mam wykupiony 2mb/s. Robiłem testy także przez kabel i są takie same. Nie wiem co mogę zrobić, wgrac nowy software do routera bo nie wiem jaki jest obecny, albo pogrzebać w ustawieniach routera, mogę zrobić screeny jakby ktoś potrzebował. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez problemu, ale robi się podwójny nat, będzie to działać, ale zawsze możesz zrobić dmz, albo włączyć tryb bridge o ile twój dostawca tego nie zablokował w tym sprzęcie tak jak to robi upc. (to też się da obejść) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMZ Host (Exposed Host)  :  This page allows configuration of a specific network device to be exposed or visible directly to the WAN (Public Internet). This may be used when problem applications do not work with port triggers. Entering a "0" means there are no exposed hosts. No to możliwe że mam opcję dmz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...