Skocz do zawartości
Jackov15

Trzeszczący dźwięk w grach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Komputer posiadam od niecałego tygodnia(składany) i dopiero teraz wystąpił ten dziwny problem. Mianowicie gdy odpalam jakąś grę, w głośnikach monitora słyszę coś jakby trzeszczenie. Wyinstalowałem i zainstalował Realteka na nowo, ale nic to nie dało.

Płyta główna to: GA-B85M-D3H

Procesor: i5 4460

 

Szukałem w internecie informacji na ten temat, jednak nic nie znalazłem. Wcześniej ten problem nie występował. Wczoraj aktualizował się Windows(8.1) więc może to być przyczyną?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te cewki by tak nagle wyskoczyly? Bo do tej pory wszystko było ok a w ustawieniach grafiki nic nie było zmieniane.

Dodam że dzień wcześniej aktualizował się system.

Tak czy siak, jak tylko będę w domu to spróbuję włączyć synchronizację pionowa, chociaż o ile pamiętam, to jest włączona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile pamiętam, to jest włączona.

Mogła być włączona, z aktualizacją windowsa mogły się zaktualizować sterowniki grafiki. W nowym sterowniku opcja ta może być domyślnie wyłączona i masz co masz.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wał, ustawienia w sterowniku obejmą wszystkie programy. W grze będziesz musiał każdej z osobna tego dokonywać.

 

Najpierw sprawdź, czy to zadziała. Jak wyżej, obojętnie gdzie tego dokonasz.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, dzięki za pomoc :) Ku mojemu zdziwieniu, problemem okazał się kabel. O tyle to dziwne, że przy odtwarzaniu muzyki czy filmików z YT problem "trzeszczenia" ustępował. Podłączyłem głośniki zewnętrzne i już wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...