Skocz do zawartości
Lettenhove1234

Komputer za 2100zł !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Planuje kupno komputera.Mam do wydania około 2000zł. I zastanawiam się czy kupno zestawu bez karty graficznej będzie dobrym rozwiązaniem. Bo jeśli bym tak zrobił to mógłbym zaopatrzyć się w i5 czwartej generacji i dysk SSD . A jeśli kupowałbym z kartą graficzną to musiałbym zadowolić się pentiumem g3258.

Moja obecna karta graficzna to HD 6570.

A to mój koszyk http://www.morele.net/inventory/info/HF8vWX/

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten SSD od Kingstona to tragedia , poza tym 60GB to trochę mało i drogo .

 

HD6570 to także tragedia , lowendowa karta nie nadająca się za bardzo do gier , może się okazać że integra z I5 będzie szybsza .

 

Na twoim miejscu zrezygnował bym na razie z SSD , procka zmienił na I5 4460 ( nie wiele słabszy a tańszy ) , zasilacz zmień na Cooler Master G550M 550W - ma lepszą elektronikę .

 

A kartę kupił bym jakąś używkę z allegro np. HD5770 .

 

Ramy zmień na Goodram 2x4GB DDR3 1 600 mhz CL9 PLAY , lepszy i w dodatku polski producent , w dodatku chipset H81 nie obsłuży ramów szybszych niż 1 600 mhz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS Go nie wykorzystuje chyba więcej jak dwa rdzenie, to ten pentium G3258 nie jest wcale głupim wyborem na już (odsprzedasz z małą stratą, bo tani) a dozbierać później do I5 i pasuje.

 

 

Przy okazji pooglądaj sobie jak się sprawuje w innych grach.

 

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...