Skocz do zawartości
mrsq17

Instalacja Win7 64 bit na nowe płycie głównej (ASUS h81m-C)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo prosiłbym o pomoc, nie dawno wymieniłem sprzęt na nowy z 4gb ddr2 800, na 4 gb ddr3 1400, nowy procesor: Intel pentium G3220 i co najważniejsze STARĄ PŁYTĘ GŁÓWNĄ na której był W7 32 bit (M52L-S3P) na nową od asus. Chce po prostu zainstalować system od nowa wchodzę w biosa, w BOOT MENU i mam 6 rubryk.

 

1. P4: HL-DT-STDVD-RAM Gh4OL (5428mb) czyli win7

2. Generic STORAGE Device

3. to samo

4. to samo

5. to samo

6. P1: ST3500418As (476940 MB)

 

Daję rubrykę "1" potem enter i wyskakuje: WINDOWS BOOT MANAGER i też są 4 rubryki + TOOLS które mi sprawdza te błędy.

 

1. Earlier version Windows

2. Windows 7

3. Windows 7 

4. Microsoft Recovery konsole 

 

~Nie ma nic o Setup'ie W7 ani nic, dam w7 to robi mi restart i musze cofnac do biosa znowu ;/ 

 

Prosiłbym o Pomoc :/

Edytowane przez mrsq17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer bootuje z DVD?

To normalna płyta instalacyjna od MS czy jakieś cudo?

1.Płyta pożyczona od kolegi na tej płycie jest win7 32 i 64.

2. z DVD tzn? wsadzam normalnie płytkę, przechodzę klawiszem F2 do biosu i mam boot menu i mam te rubryki daje cdrom, jak byś mi mógł klaus odpowiedzieć, może z tym biosem mam coś poustawiać? + dałem płytkę do lapka i są 2 foldery z 32 i 64 bit, wchodze w te dwa i są też jakieś programy, wywalić te programy i usunąć ten folder z 32? i sam 64 zostawić?

Edytowane przez mrsq17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...