Skocz do zawartości
SeyBee

Ile pójdzie Athlon XP 2600+

Rekomendowane odpowiedzi

powinien być o'k :

- niski batch 0145

- seria AIUHB w przypadku 2000+ była niezła

 

jestem przekonany że 2,5GHz będzie na dzień dobry

 

Dzięki za odpowiedź...

Skąd to wszystko wiecie :?: Są może jakieś programy do odszyfrowania oznaczeń CPU, a może jakieś stronki :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO będzie to nieistotny dla użytkownika jakisik zapis technologiczno-produkcyjny , coś w ten deseń

w razie czego , poszukaj sobie

http://www.amd.com/us-en/assets/content_ty..._docs/25175.pdf

nie chce mi się tego całego czytać - na stronie 93 "orderin info" jest część oznaczeń Athlona - może coś znajdziesz w tym pdf'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stabilne było - kilka razy szedł 3dMark , prime nie sprawdzałem , ale temp w stresie non-stop w okolicy 50stopni no i chłodziłem to moim WC

zauważyłem , że ten procek na 1,85V chodził stabilnie na 2,5GHz , ale na 2,66 nie ruszał poniżej 2V

podnoszenie napięcia wyżej skutkowało większą temp i jedynie tym , że przy wchodzeniu do windy były zwiechy na 2,7GHz 8O 

niby głupie 40MHz ale procek nie chciał chodzić

 

BTW

jako jeden z nielicznych nie chciał chodzić 13x200 czyli 2,6GHz , a na fsb190 chodził na 2,66GHz  8O 

siakiś dziwny  :?

WC ???

Niezapominaj ze nie kazdy je ma a te procki chodza stabilnie na AC w granicach 2.4 - 2.5 gh i nic wiecej ( tylko wc daje ta setke wiecej ).

Muj AXDA2600DKV3D 942335270180 AIUHB 0304 VPFW poszedl stablo na 2.4 - 2.45 a 2.5 juz niebyl stablo na AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież już masz odpowiedź...

temp będziesz miał niższą

 

BTW

coś podupcyłeś chyba w podanym numerze z procka - co tam robi Y ?

Sprawdzałem i jest ta literka Y

 

 

Y821217281507

 

Czy to znaczy że mój był z wafla 2800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WC ???

Niezapominaj ze nie kazdy je ma

przecież koleś zapytuje , jak mu pójdzie na wc , więc tak za bardzo nie rozumiem , co ci nie pasi...

przecież moja odpowiedź pokrywa się z prawdą - wyżej to może ze 100HMz pójdzie , a temp będzie miał sporo niższą

z czym masz problem , bo nie kumam? chyba że źle cię zrozumiałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...