Skocz do zawartości
Gladiator

Co powiecie o tym procku axda2000dut3c

Rekomendowane odpowiedzi

Nam pytanko czy warto zainwestować w takiego procka axda2000dut3c AIUGB

Chozdi mi dokladnie czy pojdzie na 2Ghz.

A jescze jedno bo czytam to forum i nadal nie jestem powny ktore procki sa lepsze low speed czy high speed?

Dzienki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam pytanko  czy warto zainwestować w takiego procka axda2000dut3c  AIUGB 

Chozdi mi dokladnie czy pojdzie na 2Ghz.

A jescze jedno bo czytam to forum i nadal nie jestem powny ktore procki sa lepsze low speed czy high speed?

Dzienki

Do podkręcania raczej LOW SPEED, bo HIGH SPEED już z zasady są bardziej wyżyłowane. Kup porządnego 1700+ JIUHB DLT3C i już ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam pytanko  czy warto zainwestować w takiego procka axda2000dut3c  AIUGB 

Chozdi mi dokladnie czy pojdzie na 2Ghz.

A jescze jedno bo czytam to forum i nadal nie jestem powny ktore procki sa lepsze low speed czy high speed?

Dzienki

Do podkręcania raczej LOW SPEED, bo HIGH SPEED już z zasady są bardziej wyżyłowane. Kup porządnego 1700+ JIUHB DLT3C i już ;)

Zgadzam sie w 100 % ale trudno już naleźć 1700+ no ale da sie więc jak możesz to poszukaj 1700+ DLT3C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam pytanko  czy warto zainwestować w takiego procka axda2000dut3c  AIUGB 

Chozdi mi dokladnie czy pojdzie na 2Ghz.

A jescze jedno bo czytam to forum i nadal nie jestem powny ktore procki sa lepsze low speed czy high speed?

Dzienki

Do podkręcania raczej LOW SPEED, bo HIGH SPEED już z zasady są bardziej wyżyłowane. Kup porządnego 1700+ JIUHB DLT3C i już ;)

so ty mu to chrzanisz za herezje? HIGH SPEED lepsze sa naturalnie. czy wedlug was 2000+ (1666MHz) to jest wyzylowane taktowanie? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to się nazywa HighEnd i LowEnd a nie HighSpeed i Low Speed, ale nie chcę się wymądrzać.

BTW według nazewnictwa SPEED: jak mam AXP 1,466GHz to jest to LowSpeed, a jak mu zrobię dobrze (@) na 2.1GHz to jest on już HighSpeed czy jeszcze LowSpeed :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłech 2000+ nowy laminat i qpa - budzi się na 2,5GHz 1,8V a w windach stabilnie max 1,9GHz ... (1,65V) przy 2GHz zwiesza się winada (1,7V) ech życie

 

P.S.

Zepsułem NF7-S przy podejściu do moda ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam pytanko  czy warto zainwestować w takiego procka axda2000dut3c  AIUGB  

Chozdi mi dokladnie czy pojdzie na 2Ghz.

A jescze jedno bo czytam to forum i nadal nie jestem powny ktore procki sa lepsze low speed czy high speed?

Dzienki

Do podkręcania raczej LOW SPEED, bo HIGH SPEED już z zasady są bardziej wyżyłowane. Kup porządnego 1700+ JIUHB DLT3C i już ;)

Zgadzam sie w 100 % ale trudno już naleźć 1700+ no ale da sie więc jak możesz to poszukaj 1700+ DLT3C

No fakt, ale juz ciezko je dostac, oj bardzo ciezko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AIUHB napewno pojdzie na 2ghz, a nawet na 2,2 bez podnoszenia napiecia, co do AIUGB to nie mialem takiego jeszcze wiec nie bede sie wypowiadal.

No to właśnie taki na nowym laminacie i powyżej 1,9GHz niestabilny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AIUHB napewno pojdzie na 2ghz, a nawet na 2,2 bez podnoszenia napiecia, co do AIUGB to nie mialem takiego jeszcze wiec nie bede sie wypowiadal.

No to właśnie taki na nowym laminacie i powyżej 1,9GHz niestabilny ...

no i wlasnie dlatego ja bede juz atakowal Bartony,dobre T-bred'y juz sie niestety skonczyly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIestety, rzeczywiście trzeba będzie się <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> za Bartony. Choc to napięcie 1,65 V dobrze nie wróży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AIUHB napewno pojdzie na 2ghz, a nawet na 2,2 bez podnoszenia napiecia, co do AIUGB to nie mialem takiego jeszcze wiec nie bede sie wypowiadal.

No to właśnie taki na nowym laminacie i powyżej 1,9GHz niestabilny ...

no i wlasnie dlatego ja bede juz atakowal Bartony,dobre T-bred'y juz sie niestety skonczyly

polemizowałbym i tak tez zrobie. T-bredy dobre do o/c (na poziomie sredniego dlteka) są owszem trudne do dostania, ale się nie skończyły (swiadczy o tym seria 0319 - bardzo dobra). Sądze, ze jeszcze wyjdzie pare killerskich tygodni :D

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem skąd przyszła fama, że XP2000+ cienko się kręcą... Od paru dni jestem posiadaczem takiego procka i jestem zadowolony, bo chodzi mi stabilnie na 17x136=2312 MHz przy Vcore 1.725V. Spokojnie rusza i chodzi na 3000+ (18x133=2,4GHz) przy 1.8V ale są zwiechy, bo temperaturka zbyt wysoka. Na dniach zmieniam chłodzenie więc myślę, że stabilne 2,4GHz będą, a może pójdzie jeszcze wyżej... kto wie... Zapewne będziecie pytać co to za seria... już podaję AXDA2000DUT3C AIUHB0317MPMW. Te dane powinny zaspokoić waszą ciekawość.

Jakieś pytania ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem skąd przyszła fama, że XP2000+ cienko się kręcą... Od paru dni jestem posiadaczem takiego procka i jestem zadowolony, bo chodzi mi stabilnie na 17x136=2312 MHz przy Vcore 1.725V. Spokojnie rusza i chodzi na 3000+ (18x133=2,4GHz) przy 1.8V ale są zwiechy, bo temperaturka zbyt wysoka. Na dniach zmieniam chłodzenie więc myślę, że stabilne 2,4GHz będą, a może pójdzie jeszcze wyżej... kto wie... Zapewne będziecie pytać co to za seria... już podaję AXDA2000DUT3C AIUHB0317MPMW. Te dane powinny zaspokoić waszą ciekawość.

Jakieś pytania ??

To nie fama tylko loteria ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Low - speed czyli Low-Endowe maja mniejszy pobór prądu, i gorzej znoszą podnoszenie Vcore, oraz łatwiej spalić cache sa to downgrade'owane Xp2800+-po prostu odrzuty. Natomiast High-speed czyli Highendowe maja wytrzymalszy cache, wiecej się grzeją, wytrzymują wieksze Vcore, ale wymagają chlodzenia wodnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...