Skocz do zawartości
Gość MicroIce

Nadmierne usuwanie postów i tematów przez moderatora Klaus!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MicroIce

Sprawa wygląda tak, chciałem sobie troszeczkę.po pisać posty na forum jak normalny użytkownik ale Klaus usuwa wszystko co popadnie i bez podstawnie.

 

Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro posty były usuwane, to na pewno niebezpodstawnie. Coś musiałeś zrobić nieodpowiednio, niezgodnie z regulaminem.

Na Twoim miejscu poczekałbym, aż Klaus ustosunkuje się do tego, co tutaj napisałeś.

 

Od Orgii pewnie z miejsca dostałbyś bana ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MicroIce

No masz rację Ale on obraża ludzi i usuwa mi wszystko, a przecież powinien edytować więc.to on nie umie się zachować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja niedobry.

 

1. Temat w dziale gry

Tytuł tematu: Counter Strike : Global Offensive vs Battlefield 3

 

Jak myślicie co lepsze? 

W co warto zainwestować a czego lepiej nie kupować? Counter Strike : Global Offensive vs Battlefield 3

2. Temat http://forum.purepc.pl/topic/340825-project-cars/

 

Piękna gierka tylko szkoda że droga ;-(

3. Temat http://forum.purepc.pl/topic/364834-crossfire-shapphire-i-gigabyte/

 

Z tego co wiem to zależy od obudowy a nie od mobo , i też zasilacz może mieć pretensje jeżeli chodzi o łączenia kart graficznych w trybie sli czy crossfire

No tak, przy Crossfire obudowa ma decydujące znaczenie. Odkop po tematu z 13 stycznia.

4. Temat http://forum.purepc.pl/topic/362906-problem-z-karta-graficzn%C4%85-radeon-r9-270-artefakty/

 

A ja stawiał bym na soft bo miałem podobny przypadek w laptopie i mi pomógł.format ;D

Format zawsze dobry, ostatni post z październik 2014 roku.

5. Obrażanie, PW o tytule "stop spam"

 

nie masz co pisać, to nie pisz.

 

Z przykrością stwierdzam, że to forum jeszcze nie jest dla ciebie.


chciałem sobie troszeczkę.po pisać posty na forum jak normalny użytkownik

No to sobie popisałeś. Luzik.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MicroIce

no i to jest [ciach!]a dla ludzi a nie dla takich piczek jak ty co myślą że są fajni i tutaj nie ma nic nie zgodnego z regulaminem , to jest ingerencja niejakiego Klausa (Szwab - Hitler , GER )


a jeżeli chodzi o 5. to sam napisał 

 

 

 

5. Obrażanie, PW o tytule "stop spam"
nie masz co pisać, to nie pisz.
Edytowane przez MicroIce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MicroIce

 

Nie dziw się że twoje posty znikają jak większość z nich narusza regulamin w mniejszym lub większym stopniu .

 

1 - dublowanie tematu , w dodatku temat dotyczy działu gier - gdzie obowiązuje zasada 1 temat = 1 gra  ( Choć są wyjątki od tej zasady np. BF3 - temat zbiory i BF3 - Rozgrywki PPC ) .

 

Trzeba było ten post napisać w temacie o CS:GO lub BF3 .

 

2 - Można to podciągnąć pod pisanie postów nic nie wnoszących do dyskusji .

 

3 - Tutaj masz trochę racji , Klaus też ma rację - SLI/CF zależy w większym stopniu od MB niż od budy , choć prawidłowo dobrana buda też jest ważna - słabo wentylowana buda HTPC / Desktop etc. będzie raczej problemem przy SLI/CF .

 

4 - Dwa w jednym , odkopanie tematu + znowu pisanie mało sensownych postów .

 

Generalnie jak będzie pisałem posty z głową i sensem oraz nie naruszające regulaminów to nikt ci postów / tematów nie będzie usuwał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MicroIce

@MicroIce

 

Nie dziw się że twoje posty znikają jak większość z nich narusza regulamin w mniejszym lub większym stopniu .

 

1 - dublowanie tematu , w dodatku temat dotyczy działu gier - gdzie obowiązuje zasada 1 temat = 1 gra  ( Choć są wyjątki od tej zasady np. BF3 - temat zbiory i BF3 - Rozgrywki PPC ) .

 

Trzeba było ten post napisać w temacie o CS:GO lub BF3 .

 

2 - Można to podciągnąć pod pisanie postów nic nie wnoszących do dyskusji .

 

3 - Tutaj masz trochę racji , Klaus też ma rację - SLI/CF zależy w większym stopniu od MB niż od budy , choć prawidłowo dobrana buda też jest ważna - słabo wentylowana buda HTPC / Desktop etc. będzie raczej problemem przy SLI/CF .

 

4 - Dwa w jednym , odkopanie tematu + znowu pisanie mało sensownych postów .

 

Generalnie jak będzie pisałem posty z głową i sensem oraz nie naruszające regulaminów to nikt ci postów / tematów nie będzie usuwał .

 

 

 

 

1. Opinia 2 gier w temacie mniej śmieci na forum ( o tym nikt nie myśli bo administracja i mody mają nowych użytkowników głeboko w **** )

 

2. Nie zgadzam się bo istnieje coś takiego jak wolność słowa

 

I weź tu sobie nabij dużo postów i zostań kimś na forum skoro co chwile usuwacie mi posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Nie zgadzam się bo istnieje coś takiego jak wolność słowa

Rozumiem, że tak z niej korzystasz

 

no i to jest [ciach!]a dla ludzi a nie dla takich piczek jak ty co myślą że są fajni i tutaj nie ma nic nie zgodnego z regulaminem , to jest ingerencja niejakiego Klausa (Szwab - Hitler , GER )

 

I weź tu sobie nabij dużo postów

OK, dalej to nie me sensu.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...